Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84749
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου από το μυστήριο κορίτσι που ακουει στο όνομα ''Ευα''. Επικοινωνία ευκολη και τσουπ χτυπάει η πόρτα στο γνωστό ξενοδοχείο του Βασίλη. Εγώ μόλις έχω μπανιαριστεί, και αναμένω μεσα στην γκάβλα. Ανοίγω και βλέπω μία χαμογελαστή δεσποινίς να με κοιτάει αμήχανα. Χαμογελάω, κάνω ακρη και την προσκαλώ. Όπως περνάει από μπροστά μου την βλέπω και από κοντά. Ανετη κοπέλα, χαμογελαστή, επικοινωνίακή, αλλά μου φάνηκε υπερβολική στο θέμα με τις καμπύλες. Φορούσε ένα φόρεμα που δεν την γοήτευε.Πρόσωπο δεν μου άρεσε! Εγώ διάκρινα ένα ατσούμπαλο σώμα, με μεσαίο στήθος. Τότε κατάλαβα γιατί ήταν τραβηγμένες όλες οι φωτογραφίες με αυτό τον τρόπο. Οι ΓΚΑΒΛΕΣ ειχαν χτυπήσει κόκκινο και λέω δεν γαμιετε!!! Την στέλνω για μπάνιο και αναμένω. Ερχεται με ενα σετ εσωρουχο καλό. Ο πρώτος γύρος ήταν μονο στοματικά. Την εγλυφα με μανία το μουνί της και ήταν ολοκάθαρο. Το στοματικό της για Oscar. Μου έκανε μια handjob με cum in face όλα τα λεφτα. Γουσταρα πάρα πολύ. Λέω συνεχίζουμε. Στο δεύτερο γύρο με ξετίναξε. Γουστάρει να γαμιέτε και φαίνεται. Συνοψίζοντας, θα την ξανασυναντουσα αν ήθελα δυνατό γαμήσι. Το σώμα με χάλασε λόγο κυτταρίτιδας (ιδιαίτερα στον κώλο) και μικρού στήθους. Δεν μετάνιωσα αλλα χτυπουσα το κέφάλι μου όταν έμαθα ότι επεστρεψε η Ιζαμπελα και υπήρχε σαν εναλλακτική η Μαρία Μολδαβή και η Χριστίνα. Ειχα επιλογές αλλά ήθελα να δώ γιατί τόσος ντορος για την Ευα. Ελπίζω να βοήθησα και όχι να μπέρδεψα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
427
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, GALLAS, CHEYENNE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2018
σε ευχαριστω πολυ για τη κριτικη...αλλα τελειωμα προσωπο δε κανω..και ειδικα me handjob..ΠΟΤΕ..!δε θυμαμαι τον εαυτο μου τουλαχιστον 2 χρονια τωρα να το κανει αυτο... Χμμμ; οι φωτο εδω στη καρτελα ειναι αρχαιες οντως..εχω καλυτερες και πολλα gif που κατατοπιζουν...ας ρωτουσες καλυτερα να σου πουνε.... παιδευτικες και ειναι κριμα.. Money Mouth αν ηθελες τοσο πολυ να διαφημισεις τις αναφερομενες υπαρχει αναλογο νημα οχι με ψευτικη κριτικη!δυστηχως η ευτυχως δουλευω εδω και 1 χρονο με σταθερη πελατεια..και θυμαμαι ακριβως τι κανω με νεους πελατες... cum in face me handjob ουτε σε σταθερο μ πελατη! καλη συνεχεια και προσεχτε λιγο.. στις λεπτομερειες τη πατανε.... οι περισοτεροι!φιλικα.. Έρωτας Ναι!Γερο-μύστηςΚατσικογάμης
31 Ιουλίου, 2018
αν ειναι ψευτικη η κριτικη καλο ειναι να κατέβει Ματάκι Μεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
01 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητη δεσποσυνη κουρασε αυτη η επιμονη σας να βγαζετε ψευτη οποιον δεν σας βαζει βαθμολογια της αρεσκειας σας στην εμφανιση
Ο ανθρωπος εγραψε πως ειστε για 10.0 στην συμμετοχη και για 5.5 στην εμφανιση. Ετσι το ειδε ετσι το εγραψε, τι να κανουμε τωρα? Κι αληθεια εσεις η ιδια σαν ποσο νομιζετε πως αξιζει η εμφανιση σας, για 9.0 ας πουμε?
Αυτο δε το πως δεν κανετε CIM δε λεει κατι, αν σας τα πεταξε στα μουτρα σαν πως θα μπορουσατε να το αποφυγετε?
Και τελικα το θεμα δεν ειναι αν εισαι για 5.5, για 6,5 ή για 7.0 γιατι για παραπανω δεν εισαι! Ειναι αν μπορει ο καθε χριστανος να πει την αποψη του για σενα χωρις να του την πεσεις, ουσιαστικα ετσι εκβιαζοντας τους επομενους να σου βαλουν 2 βαθμους παραπανω απο οσο πραγματικα αξιζεις για να εχουν τη ευνοια σου
E
efes
01 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειστε ολοι λαθος η ευα είναι μοναδικη.χωρις την ευα ο χωρος θα ητανε ανυδρος και φτωχος,χωρις την κυρια ευα θα επρεπε να εγκαταλείψουμε το αθλημα…..Money MouthΣπασίκλαςΕμμμμΧμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
01 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το να αποφυγεις εκσπερμαρωση στα μουτρα,απαιτει μεγαλη εμπειρια και μαγκια,εδω ιερα τερατα του χωρου μου εχουνε εκμυστηρευτεί ότι καποιες φορεσ τα πηρανε μαπα αθελα τους κα ειπανε και ευχαριστω στον πελατακο……..Ναι!ΚαπέλοΠροσκύνημαΚεφάλι σε τοίχο!
02 Αυγούστου, 2018
καλα ρε για λιγο κρεμα μην το κανουμε τοσο θεμα Ματάκι ο συναγωνιστης εχει δικιο ξερεις ποσες εμενα αλείφανε το πρόσωπο τους και μου λεγανε και ευχαριστω Ματάκι το σπερμα κανει αναπλαση κυττάρων κιόλας μια χαρα ΜατάκιΣπασίκλαςΚουλ
TK
TASSOS karipidis
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6