Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτογραφίες της δεσποινίδας μου κίνησαν το ενδιαφέρον και μιας και ίσχυε η δροσιστική προσφορά (-20ευρώ) είπα να δροσιστώ και εγώ.
Συνάντηση στο ξενοδοχείο (incall) μεσημβρινή ώρα, χτυπάω την πόρτα του δωματίου και εμφανίζεται η νεαρά συστήνεται Darina με νόημα, χαιρετώ αγγλιστί και περνάω.στα ενδότερα του δωματίου.
Μπάνικη μου φάνηκε, πιο νέα από τις φωτογραφίες που είναι πιο έντονα μακιγιαρισμένη.
Κάνω το ντουζάκι μου και ξαπλώνω στο κρεβάτι, οφείλω να ομολογήσω διαθέτει ικανοποιητική εμφάνιση ωραίο προσωπάκι, απαλό δέρμα και γενικά τη φρεσκάδα μιας 25αρας.
Αρχίζει ο αγώνας με δική μου καθοδήγηση τη βάζω κάτω και αρχίζω το γλύψιμο,πολύ ωραίο το
ροζ μουνάκι της, προχωράω στα βυζάκια πολύ ωραία σε μέγεθος και αίσθηση με ρώγα που άναβε και σκλήρυνε στο πέρασμα της γλώσσας μου.
Πιο πάνω γλύφοντας στο λαιμό που το δέρμα της ήταν πολύ απαλό άρχισε και με τρέλαινε,
συνεχίζουμε στα γλωσσόφιλα, τα υγρά σαρκώδη χείλη ήταν το κάτι άλλο και δεν μπορούσα να τα χορτάσω.
Η νεαρά έκλεινε τα μάτια και απολάμβανε και εγώ απολάμβανα το θέαμα της καύλας της.
Στη συνέχεια με έβαλε κάτω εκείνη και μου έκανε μια πίπα για σεμινάριο, κάποια στιγμή
νοιώθοντας ότι δε κρατιέμαι άλλο περνάμε το προφυλακτικό και αρχίζουμε τον κυρίως αγώνα.
Η νεαρά είχε ανάψει και έχυνε και εγώ ένοιωθα τα υγρά και το απολάμβανα, κάποια στιγμή έφτασε το τέλος, έδωσα ένα φιλί και αποχώρησα στο ντούζ.
Στη συνέχεια κάτσαμε στο κρεβάτι και συνεχίσαμε με χαδάκια/φιλάκια.
Εδώ σημειώνω ότι μου έκανε θετική εντύπωση η διάθεση της κοπέλας, ήταν έξω καρδιά γέλαγε, χόρευε και σχολίαζε τα βίντεο κλίπς της τηλεόρασης.
Τώρα προς ενημέρωση των συναγωνιστών τα αγγλικά της ήταν υποτυπώδη αλλά αυτό δε με χάλασε καθόλου, για να γαμήσω πήγα και όχι για τέιον με φιλολογική συζήτηση.
Αυτά από μένα, καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.562
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2018
τυπε το σωμα της πως είναι? στις φωτό δειχνει σχεδόν μοντελέ, αλλά λεει 57 κιλα! με κατω απο 1.70 υψος, ειναι 6-8 κιλα παραπανω
02 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μου φάνηκε κάτω από 1,70 και δεν είχε παραπανίσια κιλά,
είναι πιο ψιλή απ ότι γράφουν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2