Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την ευχάριστη συνέυρεση με άλλη κοπέλα του γραφείου, αποφάσισα να ξοδέψω τον με ιδρώτα κερδισμένο μισθό μου σε έτερη κορασίδα του ιδίου γραφείου, μιας και μετά από ψάξιμο στο φόρουμ κατέληξα ότι τιμάνε τα λεφτά τους. Η κοπέλα αρχικά δεν μου έκανε την παραμικρή εντύπωση, διαβάζοντας όμως την κριτική συναγωνιστή μου τράβηξε το μάτι. Γενικότερα μου αρέσουν τα γλυκά κοριτσάκια μιας και είμαι μικρός και ολίγον τι παλιμπαιδίζων, αυτές οι γυναίκες όμως που πραγματικά τις βλέπω και τροφοδοτούν το αίμα προς τα χαμηλά είναι τα σκυλιά. Συνάντηση σε airbnb. Το κορίτσι από αγγλικά καταφέρνει να παραγγείλει μπύρα σε περίπτερο με λίγη προσπάθεια αλλά είναι τούμπανο, έχει σωματάρα και από πρόσωπο είναι ευχάριστα σκυλί. Από πόδια όχι κάτι φανταστικό, αλλά ο κώλος και το στήθος πραγματικά σφιχτά και γυμνασμένα. Συνοπτικά, το στοματικό πολύ καλό δέχτηκε και μια πίεση για dt χωρίς αντίδραση(δεν άφησε δαχτύλωμα πάντως, θετική η μη χρήση τζελ προφανώς). Στα του καθαρού σεξ ξεκινήσαμε με αυτήν από πάνω δίνοντας έναν αξιοπρεπή ρυθμό και μετά απλά γύρισμα στα τέσσερα και σφυροκόπημα και τελείωμα. Μασάζ, ξανά στοματικό (βλέπε παραπάνω), στα τέσσερα με σφυροκόπημα και τελείωμα στο στήθος το οποίο είναι φυσικό τριάρι και πολύ σφιχτό. Μπυρίτσα, τσιγάρο, φιλάκι στο μάγουλο και αντίο.

στο σύνολο έμεινα ευχαριστημένος και αν την ξαναπετύχω πιστεύω πως θα ξανατιμηθεί

υποσημείωση έβγαζε τις πιο πειστικές πνιχτές κραυγές (έλεγε και κάτι περίεργα στην μητρική της, μπορεί βέβαια και την λίστα του σουπερμάρκετ)που έχω ακούσει από επαγγελματία

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
156
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, sithlord, petrosr1 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού