Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Daria την περασμένη Κυριακή, ξημερώματα, έπαθα πλάκα μόλις άνοιξα την πόρτα! Είναι πανύψηλη, όντως 1.83 και φόραγε και τακούνι μέτριο, θεόρατη! Μεγάλο χαμόγελο

Αν και περασμένη ώρα και σίγουρα ήταν κουρασμένη δεν το δειξε καθόλου και ποτέ, πρόσχαρη και με διάθεση για κουβέντα, όχι υπερβολές να σου φάει την ώρα, αλλά για να σπάσει ο πάγος, τα Αγγλικά της πολύ καλά και μόλις είδε πόσο περίεργος ήμουν για τα... tattoo της Μεγάλο χαμόγελοδεν άργησε να επιδοθεί σε ένα στριπτίζ, έτσι βασανιστικά για να με φτιάξει και μετά να φύγει για ντους. Είπα να την αρπάξω κατευθείαν καθώς με είχε κάνει πύραυλο, και μύριζε και ωραία αλλά λέω κάτσε να μαστε σίγουροι. Το σώμα ακριβώς όπως στις φώτο, φυσικό 3+ βυζί, λίγο κρεμαστό, γεμίζει την παλάμη, αδύνατη με μακριά υπέροχα πόδια, οπίσθια αρκετά καλά για κοπέλα αυτών των αναλογιών και ακόμα καλύτερα στο πιάσιμο. H μόνη μικρή παραφωνία τα υπερβολικά πολλά tattoos και το λίγο πιο άγριο πρόσωπο, σε σχέση με τις φώτο, με τις κλασικές γωνίες των Ρωσωουκρανίδων, και πάλι δε με χάλαγε καθόλου, η κοπέλα είναι από άλλο πλανήτη!

Ευτυχώς στο μπάνιο δεν άργησε πολύ και αμέσως αφού έβγαλε τη πετσέτα με σέξι κινήσεις, φαίνεται ότι το κατέχει, έκανε στοματικό αρκετά υποσχόμενο, αλλά τη σταμάτησα σχετικά νωρίς γιατί η κοπέλα είναι όντως μοντέλο, από τα λίγα που σκάνε κατά καιρούς, με είχε καυλωσει full και δεν ήθελα να έχουμε κάτι πρόωρο Μεγάλο χαμόγελο

Στο σεξ πολύ καλή, αντέχει πολύ σφυροκόπημα σε ό,τι στάση της ζητήσεις, καλύτερα το απόλαυσα τη 2η φορά γιατί η 1η με τέτοια γυναίκα θέλει λίγο να τη συνηθίσεις. Αρκετά φιλιά με λίγη γλώσσα, ειδικά τη 2η φορά που ειδε και πόσο καυλωμένος ήμουν γι αυτή, κραυγές μέτριες χωρίς να υπερβάλει, φάνηκε ότι το απαλάμβανε, γιατί κακά τα ψέμματα ειδικά τις πολύ περασμένες ώρες καταλαβαίνεις πότε προσποιούνται και πότε όχι. Βέβαια μπορεί απλά να είναι καλή ηθοποιός, αλλά θέλω να πιστεύω το αντίθετο! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Αρκετή κουβέντα μετά τη 2η φορά, περί ανέμων και υδάτων, τι της αρέσει στην Ελλάδα και για το που θα πάει διακοπές το καλοκαίρι κτλ, πέρασε η ώρα και πάνω που η Θεά με είχε φτιάξει και για 3η φορά και ήθελα να κάτσει ένα μισάωρο ακόμα, δυστυχώς το πρόγραμμά της δεν το επέτρεπε Λύπη απορώ ποιος την είχε κλείσει τόσο αργά! Κατάλαβε που ξενέρωσα και μου κανε κάτι αγκαλιές προτού ντυθεί να φύγει, με τις βυζάρες τις έξω, κάπου τη σταμάτησα παίζοντας το θυμωμένος και καλά Μεγάλο χαμόγελο, περισσότερο βέβαια γιατί χειροτέρευε την κατάσταση μου και θα έπαιρνα και... "δουλειά" για το σπίτι Μεγάλο χαμόγελο

Υπέροχη γυναίκα, θα τη ξανασυναντήσω σίγουρα και θυμίζει επίσης μια άλλη Θεά που είχε έρθει παλιά, παρόμοιων αναλογιών, τη Mila Yul!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
305
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., doc_lin, Γιώργος Ξύδης και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2018
Η Mila Yul... απίστευτη!!! Κρίμα που δεν έχει ξανάρθει εδώ και καιρό!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1