Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Για να γίνω κατανοητός.

Συνάντηση ΔΕΝ έγινε.

Οι άσσοι αφορούν στο ΔΕΝ.

Για τη συμπεριφορά της θα έψαχνα νούμερο με αρνητικό πρόσημο.

Στο γραφείο μια ελάχιστη επιείκεια... Εξηγούμαι ακολούθως.


Τηλεφωνώ νωρίς μεσημεράκι και η τηλεφωνήτρια μου λέει πρώτο ραντεβού 18.30 με 19.00 απόγευμα. Κλείνω τη συνάντηση.

Στις 17.51 νέο τηλέφωνο απ'το γραφείο να μου αλλάξουν την ώρα. Η φράση της τηλεφωνήτριας ότι της είπε η Αλίκη..."Πες του να πάω στις 9 (!!!)"

20.44 η τηλεφωνήτρια με ενημερώνει ότι η τύπισσα έχει κλειστό το τηλέφωνό της!!!!!

Σημ. Έχω προετοιμαστεί, προσωπική υγιεινή, προετοιμασία του χώρου και τρώω δεύτερο άκυρο. Το υπόλοιπο πρόγραμμά μου πουτάνα!

Η δικαιολογία του γραφείου: "Μας το έχει ξανακάνει, δεν μπορούμε να δουλεύουμε με αυτήν, δημιουργεί προβλήματα με τους πελάτες, μας εκθέτει, να σου στείλουμε άλλη με έκπτωση..." και ένα σωρό αρλούμπες!!

Με αφήνουν αδιάφορο. μου γάμησε τη φάση; Τι δικαιολογίες και παπαριές καμαρωτές;;;;;

Αν τους έκανα το ίδιο εγώ;;;;;

Να μη γράψω άλλα γιατί θα χαλαστώ περισσότερο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.736
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, NICK TRIVE, Sproxe Garsia και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2018
έπρεπε να πάρεις αλλη με εκπτωση φίλε, σίγουρα θα ήταν καλύτερη απ'την Αλίκη
27 Ιουνίου, 2018
άσε αδερφέ σε καταλαβαίνω απόλυτα μου έχει συμβεί και σε μένα.όχιμε αυτο το γραφειοΘυμόςνα τα έχεις ετοιμάσει όλα και να τρως άκυρο.ξενέρα μεγάλη.παρόλα αυτά εγώ θα επερνα μια άλλη αφού στο πρότειναν.και θα ξεσπαγα πάνω της τα νεύρα
f21
f21
27 Ιουνίου, 2018
Καταλαβαινω απόλυτα. Το ίδιο έγινε και με μενα, δυο φορές την ζήτησα και έπεσε σιγη ασυρματου από το γραφείο, λέγοντας ότι την ψαχνουμε και δεν απαντάει!!!
Είναι ο λόγος που ρίχνω Χ στο γραφείο αυτό, το οποίο πρέπει να ομολογήσω μέχρι τότε ηταν άψογο. Κρίμα
27 Ιουνίου, 2018
επειδή το εχω παρει το Αλικακι δεν μου φαίνεται περιεργο.... να την κανει ετσι και στον φιλο και στο γραφειο. κατά τα αλλα το γραφειο ηταν ενταξει στην προσφορα του μια και το μικρο είναι ατιθασο!!
28 Ιουνίου, 2018
Καταρχήν μου προτάθηκε από το γραφείο κοπέλα σε καλύτερη τιμή αλλά ΟΧΙ του γούστου μου. Λευκή ήθελα όχι μιγάδα ή μαύρη και τους το είπα. Ακόμα όμως και αν ενέδιδα, επειδή είμαι εγκεφαλικός στο σεξ και είχα κάνει προεργασία στο μυαλό μου για την συγκεκριμένη, θα μου έβγαινε λάθος μετά. Όπερ και εγένετο όταν έκλεισα στη συνέχεια από άλλο γραφείο συμπαθητική κοπέλα με καλές κριτικές. Μόνο που το είδα σαν αγγαρεία και το σκηνικό δεν το απόλαυσα με τίποτα. Σε τέτοιες φάσεις καλύτερα τον παίζεις και σου μένει και το χρήμα για καλύτερα στοχευμένη επόμενη επιλογή.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5