Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 30 10
Call-Girls 51479
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Ναντια πριν λίγες ημέρες! Την είχα σταμπάρει αρκετό καιρό πριν αλλά δεν έτυχε να βρεθούμε. Κάποιες φορές δεν μπορούσα εγώ, κάποιες εκείνη, anyway... Η γυναίκα είναι άπαιχτη! Στην ώρα της ήρθε στο hotel, αφού έκανε ντου και βγήκε έξω με ένα διάφανο κορμάκι αναδεικνύοντας τις μεγάλες βυζαρες τις. Χαμουρεμα, φιλια με χρήση γλώσσας και μπόλικου σάλιου... Πίπα μαεστρικη, σε στέλνει... Γαμησι πρώτου γύρου στα τέσσερα και τέλος στα κωλομερια της. Διάλειμμα, τσιγαράκι είπαμε και κανα δυο κουβέντες στα αγγλικά και ξεκινάμε round 2. Πίπα στα όρθια εγώ, στα γόνατα εκείνη, η γλώσσα της να πηγαίνει παντού και σειρά είχε η κωλαρα της Νάντιας. Στα τέσσερα και γαμησι από πίσω όσο πιο δυνατά μπορούσα... κραυγές (αληθινές, ψεύτικες δεν ξέρω)! Συνέχεια ιεραποστολικά να βλέπω τις βυζαρες τις όπου μετά από κάποια ώρα ήρθε το τέλος επάνω τους. Εντύπωση μου έκανε που παρόλο που τελείωσε η ώρα κάθησε κανα δεκάλεπτο ακόμα για τσιγάρο και να πούμε δυο τρεις τελευταίες κουβέντες. Εν κατακλείδι από τα πολύ καλά milf της αγοράς. Οποίος γουστάρει πρέπει να δοκιμάσει τη Ναντια. Τώρα ακριβή, φτηνή αυτό είναι υποκειμενικό. Εγώ τουλάχιστον δεν μετάνιωσα ούτε 0.01€ από αυτά που έδωσα!!!! Μου είπε ότι φεύγει σε λίγες μέρες όταν θα ξανάρθει θα ξανατιμηθει σίγουρα! Αυτά. Καλά να περνάτε και καλά να γαματε!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, spyvar, Buendia και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2018
Μου κάνει εντύπωση που βρήκατε το τηλέφωνό της!
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1