Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84749
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στη παρέα, είμαι πολυ καιρό εδώ μεσα και παρακολουθώ τα τεκτενομενα.
Οπότε και η πρώτη μου κριτική.
Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος.
Εχουμε και λέμε: η κοπέλα προσπαθεί με καθε τροπο να σε ευχαριστήσει, η πίπα της πολύ καλή, αλλά οταν έρθει η ώρα της εισόδου στην πόρτα του παραδείσου, τρελενεται και δε σε αφήνει να πάρεις ανάσα. Παίχτηκε μόνο ενας γύρος δυστυχώς, γιατί συνήθως Αργώ στο τελείωμα, κσι επειδή ειχε ραντεβού έπρεπε να το ληξουμε.
(Εύα μου υπόσχομαι η επόμενη φορα να είναι το λιγότερο 2ωρο).
Οπως έχει ήδη αναφερθεί από όλους τους γραφοντες, δυστυχώς δε δίνει αυτή την υπέροχη πίσω πόρτα της ευτυχίας. Κρίμα, πολύ κρίμαΛύπηΛύπηΛύπη, δε πειράζει όμως......
Οσον αφορά την ομορφιά, κάθε ένας με τα γούστα του, εμενα μου αρεσε απλά, εξάλλου γγια μενα η γυναίκα πρέπει να έχει και κάνα πιασιματακι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
176
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ser2000, chris1955, GALLAS και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2018
Με το Ευακι, δυο ειναι τα στανταρ!
1ον δε σε φτανει μια ωρα κι
2ον οτι θα περασεις σιγουρα απιστευτα ωραια ΑΝ φερθεις σα Κυριος!
Ειναι απιστευτος Ανθρωπος κι Φανταστικος χαρακτηρας το μωρακι αυτο! κριμα που δεν εμφανιζετε εδω συχνα κι την εχουμε χασει.
28 Ιουνίου, 2018
σε ευχαριστω πολυ ...χαιρομαι και μαρεσει να περνατε καλα μαζι μου!γιαυτο ειμαι αλλωστε, για να σας κανω να περνατε καλα... !ΈρωταςΝαι!Ναι!
28 Ιουνίου, 2018
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Ευάκι, εισαι ένας Υπέροχος Ανθρωπος με τεράστιο "Α" κεφαλαίο κι λυπάμαι που έχεις φυγει απο εδω μέσα. Γνωρίζω τους λόγους αλλα .............. είναι κρίμα που έφαγες τοσο πόλεμο απο κάποιους κι αναγκάστηκες να φυγεις! Πραγματικά μας λείπεις πολύ αλλα σε χαιρόμαστε απο κοντά!
ΦΙλακια πολλά κι να περνας πάντα καλά κι ποτέ να μη δίνεις σημασία στα "σκουπίδια" που σε πολεμάνε!
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
29 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μανο μου ευχαριστω για τα καλα λογια!με σκλαβωνετε! ο τσε γκεβαρα ειχε πει.. οτι ειναι θλιβερο κανεις να μην εχει φιλους..ειναι ομως πιο θλιβερο να μην εχει εχθρους!συμφωνω απολυτα...κοιταμε μπροστα λοιπον αφηνοντας πισω το παρελθον!το οποιο μας διδαξε πολλα εστω και με πικρο τροπο!keep on going! Ναι!Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης καλα να περνατε Καπέλο
29 Ιουνίου, 2018
Ευα οταν εισαι πανωψσε βουνο δεν εχεις φυλους, μονο εχθρους εχεις. Εδω περα λενε πως ο Καστρο τον εδωσε για να κρατηση την καρεκλα του διοτι ειχαν ασυμφωνιες.
29 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω ματια μου δε τον δινω ..μονο τον παιρνω... κυριως στα 4 ΓλώσσαΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!Ναι!
29 Ιουνίου, 2018
Δεν παιζεσε. Η καλυτερη απαντηση εβερ λολ
14 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πως τα λες ετσι ρε μωρο εχω καυλωσει εγκεφαλικα με τη παρτυ σου ΈρωταςΈρωτας
14 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ πολύ μωρο!! ΈρωταςΝαι!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9