Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού με τη Michelle κλείστηκε εύκολα. Μια μικρή καθυστέρηση μου έδωσε την ευκαιρία να κοιτάξω ξανά τις φωτογραφίες της και να πλάσω με το μυαλό μου διάφορα σενάρια για το πώς θα εξελιχθεί το ραντεβού μας. Το χτύπημα στην πόρτα διέκοψε τις σκέψεις μου και με επανέφερε στην πραγματικότητα. Όταν μπήκε στο δωμάτιο ένιωσα σαν αθλητής του στίβου έτοιμος να πηδήξω πολύ ψηλά Κατσικογάμης Το κοντάρι ήταν ήδη έτοιμο για το άλμα Ντροπή Πραγματικά η κοπέλα ήταν πολύ ψηλή, 2 στα 2 με ψηλές γκόμενες κι ακόμη το καλοκαίρι είναι στην αρχή. Όμορφο πρόσωπο, ωραίο κορμί που θες να παίξεις μαζί του, να το χαϊδέψεις και να το γεμίσεις με φιλιά. Όταν τον πήρε στο στόμα της έλιωσα. Με κάρφωσε με τα μάτια ενώ τον έγλειφε κι ένιωσα σαν να είχαμε βάλει στοίχημα ποιος θα νικήσει τον άλλο. Οκ, πάλεψα όσο μπορούσα αλλά τελικά δεν κρατήθηκα κι ένιωσα το τέλος να φτάνει. Την προειδοποίησα και της είπα no mouth αλλά εκείνη με κοίταξε και μου είπε no problem και τα πήρε στο στόμα. Κερασμένο από το μαγαζί που λένε. Ήταν η γοητεία μου που τη μάγεψε; Μπα... Μάλλον προτιμούσε να τα φτύσει παρά να τα πλύνει από το στήθος της. Για λίγο πάντως προτίμησα να πιστέψω την πρώτη εκδοχή Μαλακία
Στο δεύτερο γύρο παίχτηκε καλή μπάλα κι από τους δύο και με μεγάλη διάρκεια. Αυτή τη φορά κέρδισα εγώ το στοίχημα και τελείωσα σχεδόν στο φινάλε του ραντεβού. Σεξ σε αρκετές στάσεις και με την κοπέλα να ακολουθεί τόσο σε αργό όσο και σε γρήγορο ρυθμό αλλά σαφώς να προτιμά το πρώτο. Θα έλεγα ότι είναι πιο GFE παρά PSE όχι ότι δεν μπορεί να ανταποκριθεί άνετα και στα δύο. Αν αξίζει; Σίγουρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 55 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2018
Πολύ ωραία τα λες ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
B
borsalino
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1