Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αχ αυτό το καλοκαίρι. Και να θες να ηρεμήσεις και να αφήσεις στην άκρη τις αμαρτωλές σκέψεις και επιθυμίες δεν σε αφήνουν. Πας για μπάνιο και παντού βλέπεις βυζιά και κώλους, ντρέπεσαι να πας να βουτήξεις γιατί το μαγιό έχει φουσκώσει από.... υπερηφάνεια... Περπατάς στους δρόμους της πόλης που φλέγεται από τη ζέστη κι εσύ φλέγεσαι από τα θεάματα που σου προσφέρει πλουσιοπάροχα ο γυναικείος πληθυσμός. Γυρνάς σπίτι και έχεις ήδη κλείσει ραντεβού...
Η Yana λοιπόν φάνηκε μια αξιοπρόσεκτη επιλογή. Ρωσίδα, αυτό πάντα είναι μια καλή αρχή, να μπαίνουμε και σε ρυθμούς μουντιάλ Γλώσσα Ψηλή κοπέλα και με τις γόβες ακόμη πιο ψηλή. Στήθος να χωθείς μέσα του και να μη σε βρει ούτε η Νικολούλη και κωλάρα για στενές επαφές τρίτου τύπου αλλά περιορίστηκα σε χάδια και χουφτώματα γιατί με το +70 κλείνω άλλο ένα ραντεβού Κουλ Το πρόσωπο άσχημο δεν το λες αλλά σίγουρα δεν μου έμεινε. Εκείνο που μου έμεινε ήταν ο τρόπος που μπήκε μέσα στο δωμάτιο σαν να έκανε πασαρέλα, η γλώσσα που έχωσε στο στόμα μου και μετά το πουλί μου που έχωσε στο στόμα της σε σημείο πνιγμού. Χωρίς να πούμε κάτι - τα πολλά λόγια είναι περιττά στο σεξ - έστριψε το σώμα της ενώ με έγλειφε και έφερε σιγά σιγά το μουνάκι της σε απόσταση βολής από τα χείλη μου. Το κούνησε λίγο ναζιάρικα σαν να με ρωτούσε θα το φας εδώ ή θα το πάρεις πακέτο; Γουστάρει να τη γλείφουν, με το πρώτο άγγιγμα της γλώσσας μου αντέδρασε σαν να την πέρασε ρεύμα. Συνέχισα για λίγο την παροχή ηλεκτρισμού μέχρι που γύρισε ξανά - σαν πυργίσκος πάνω σε τανκ ένα πράμα - και με αστραπιαίες κινήσεις πέρασε προφυλακτικό και τον κάρφωσε μόνη της μέσα στο μουνάκι. Άρχισε να γαμιέται με ωραίο ρυθμό, έκλεισε τα μάτια, έπιασε τα βυζιά της και μουρμούριζε λέξεις που δεν καταλάβαινα στη μητρική της γλώσσα. Οκ, τέλος πρώτου γύρου.
Στο δεύτερο ημίχρονο πήρα εγώ την πρωτοβουλία και την πήρα δυνατά στα 4 αλλά και κλασικά σε ιεραποστολικό με τα πόδια της ψηλά. Με κοίταζε λάγνα και μπήκα στον πειρασμό να τη χύσω στο πρόσωπο. Έχει όντως ένα πρόσωπο που σου βγάζει αυτή την επιθυμία να της τα δώσεις επιτόπου αλλά συγκρατήθηκα και τελείωσα στα βυζιά της. Έτσι γλιτώσαμε άλλο ένα +30, σύνολο 100 κέρδος Ναι! Η κοπέλα είναι αυτό που λέμε για γαμήσι και σου βγάζει γούστα. Καλή συνέχεια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 56 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού