Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να εξηγήσω τον τίτλο: Γυναίκα με ύψος 183 καθαρό και τόση χάρη, ευλυγισία θηλυκότητά δεν έχω ξαναδεί στη ζωή μου. Να το τονίσω: δεν αναφέρομαι στο αν έχω κάνει ξανά σεξ με τέτοια κοπέλα. Εννοώ δεν έχω ξαναδεί. Το σώμα της είναι ελαφρώς γυμνασμένο με τέλειες αναλογίες και μεγάλο φυσικό στήθος. Οι ποδάρες πανύψηλες και εντυπωσιακότατες. Από την άλλη δεν είχε τίποτα το άχαρο πάνω της είτε στην εμφάνιση είτε στις κινήσεις της.

Όμως από την άλλη δεν είναι μηχανή του σεξ να παίρνει εμπρός με τη μία και θέλει λίγη προσοχή στους χειρισμούς. Τι εννοώ; δε λέει ναί σε όλα και μπορεί να βρεί κάτι που δεν της αρέσει και να στο πει. Αν το διορθώσεις όμως συνεχίζει κανονικά. Αφού έσπασε ο πάγος είχε συνέχεια το χαμόγελο στα χείλη της και ειδικά τη δεύτερη φορά έδειχνε να το απολαμβάνει.

Μοναδική ίσως παραφωνία εκτός από τα τατουάζ που είναι εμφανή και στις φωτογραφίες είναι τα πέλματά της που είναι αρκετά μακριά και λεπτά. Εμένα δε με χάλασαν αλλά μπορεί σε κάποιον άλλον μα μην αρέσουν. Αυτό είναι εμφανές μπνάχα όταν βγάλει τα τακούνια. Ναι καλά ακούσατε. 183 + 11 = 194. Όμως ρε παιδιά παρόλα αυτά ήταν θηλυκότατη. Και με τέτοια κορμάρα, που τόσο εντυπωσιακή και φυσική δεν θυμάμαι πότε ξαναδείδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.745
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2018
Φιλε επειδη με εχεις ψησει μιας καο εχω αδυναμια στις ψηλες και ειδικα σε αυτες με πλουσιες καμπυλες, σχετικα με το στηθος...

Εχω μια υποψια απο τις φωτο οτι ειναι σιλικονατο (εστω ελαφρως ενισχυμενο) Εισαι σιγουρος οτι ειναι φυσικο;
13 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καμία αμφιβολία φίλε. Φυσικότατο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2