Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Όποιος δεν διαβάζει κλαίει τα λεφτά του είναι η έννοια του τίτλου και ΟΧΙ με "έστειλε αδιάβαστο" από τις τρελές υπηρεσίες της!
Δυστυχώς με παρέσυρε ο κάτοικος του παντελονιού μου, που ήθελε οπωσδήποτε κάτι σκούρο.
Η κοπέλα απλά δεν θέλει. Δεν γουστάρει αυτό που κάνει και κακώς την κρατάει το πρακτορείο.
Σαν φάτσα δεν είναι τόσο γλυκιά που φαίνεται στις φωτο.
Χαμόγελο όταν μπήκε, λέω κάτι θα γίνει. Πάει για μπάνιο. Γυρνάει με ύφος αδιάφορο και χωρίς να με κοιτάει. Δεν ζήτησε πριν λεφτά.
Έρχεται στο κρεβάτι χωρίς διάθεση. Λέω ας κάνω κάτι, μπας και ξεκλειδώσει. Προσπαθώ να της ανοίλω τα πόδια να τη γλείψω, τα σφίγγει. Λέω δεν πάμε καλά.
Βάζω δάχτυλα σφίγγει. Τη ρωτάω πονάς, λέει NO! Της δίνω να κάνει πίπα, το παλεύει. Πάω να μπω, μου φαίνεται σαν να μη θέλει, σαν να πονάει. Ίδρωσε ολόκληρη. Δεν άνοιγε πόδια με τίποτα. Τη ρωτάω όλα ΟΚ? Μου λέει Οκ. Αυτό έγινε 4-5 φορές. Φυσικά στο τέλος τη ρώτησα αν θέλει να κάνει αυτό που ήρθε να κάνει και αν της αρέσει η δουλειά. Μου λέει Yeeeeesss! Ε, τελικά μπήκα μέσα μόνο για να τελειώσω και η συνεδρία έλαβε τέλος.
Δεν το έχει; Δεν θέλει; Την αναγκάζουν να το κάνει με το ζόρι;; Απλά μου έφαγε 120 €, έχασα μία ώρα και έσπασα τα νεύρα μου.
Τα αγλικά της ανύπαρκτα. Μιλούσε με σκόρπιες λέξεις, σύνταξη καμία. ΑΡΑ, η κοπέλα ΔΕΝ μπορεί να είναι από Νότια Αφρική, αφού εκεί τα αγγλικά είναι μητρική γλώσσα.
Αφού έφυγε, πήρα το γραφείο, τα είπα, με ακουσε η ευγενική κορασίδα, αλλά ως εκεί. Μου είπε ότι λυπάται... Να μου επιστρέψει το γραφείο χρήματα δεν είπε. Να μου στείλει άλλη κοπέλα με έκπτωση, δεν είπε. Αυτά! Κι εμείς τους ταϊζουμε ακόμα. Καλά να πάθουμε λοιπόν. Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taper, muffer35, STAVROS6969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2018
ΘυμόςΘυμόςΜαλακίαΜαλακία
07 Ιουνίου, 2018
Φίλε μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Δυστυχώς και εγώ πελάτης του ίδιου γραφείου είμαι και παρακολουθώ με λύπη πως δεν έχει πλέον γερά χαρτιά και σπρώχνει ότι έχει μείνει στα καλάθια. Για τη συγκεκριμένη μου μιλούσε τώρα τελευταία μια κοπέλα που πήρα και το τι έλεγε δεν περιγράφεται. Που Ναι η Βίκυ,Η Μελισσα η Αλεξάνδρα ακόμα και η Βερόνικα παλιότερα. 2-3 καλές έχει και αν. Οι άλλες σου σπάνε απλώς τ'αρχιδια. Γι'αυτό ποτέ πια αδιάβαστος .
07 Ιουνίου, 2018
Τελικά αν γινόταν νοσοκόμα στην χώρα της
σίγουρα θα ήταν πιο χρήσιμη. Σπασίκλας
P
pokerFace
08 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! Προσκύνημα
Πολύ καλό φίλε, μας έστειλες!!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4