Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τιμισε και το τελευτεο ευρω!
Η κοπελα οπως την βλεπετε στις φωτο -του μακιγιαζ, τα φρυδια τησ ειναι φαρδια οπως τα βλεπετε αλλα ωραια. Εχει πιασιματα αλλα οχι παραπανω κιλα και να κρεμασματα. Σπουδαζει οικονομικα το κοριτσι
Υποδοχη με χαμογελο και σε φαση μπες στο μπανιο να ξεκινησουμε! Why not? καλυτερο απο το να σε κοιτανε λες και αναρωτιουντε τι πηγες να κανεις εκει!!
Τα φιλια της δεν ηταν και τοσο καλα αλλα δεν τα απεφευγε.. Πιπα ωραια υγρη χωρις χερι και περιποιηση της περιοχης, τοσο καλη για εμενα που τελιωσα! Οταν πηγα να την απομακρινω επεμενε και τα πηρε στο στομα! μου χαμογελασε και πηγε προς το μπανιο..2ος γυρως μια διαφορες στασεις και τελιωα σε ιεραποστολικο για να χαζευω το τατουαζ της! Και μετα το 2ο ντουζ γυρναω στο κρεβατι ξαπλωνω λεμε κανα 2 χαζομαρες και μου ορμαει για 3ο ο οποιος ηταν μια ωραια πιπα διαρκειας οπου τελιωσα 5 λεπτα πριν την ληξη της συναντησηςΈρωτας
Γενικη συμπεριφορα και συμετοχη στον αγωνα θα ηθελα να βαλω 9 και 10 αντιστηχα αλλα δεν μου επιτρεπη το συστημα

Στα μειων το ξενοδοχειο και το δωματιο που ηταν μικρο με 2 κρεβατια ενωμενα..
Περασα πολυ καλα και δεν εχασα που πηγα, οπως μου παροτρυνε και ο καβαλαρης! Αλλα το ποδηλατο τι ειναι ρε καβαλαρη??? Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 τιεγινερεπαιδια, napoleonV1, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού