Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 297177
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφουςΝαι! Το τελευταίο διάστημα εχω μπει σε mood πρωκτικού και μετά το απίστευτο κωλί της Τζέσικα είπα να πάρω ένα ακόμα απίστευτο κωλί με πολλές δυνατότητες και απίστευτες αντοχές....Κατσικογάμης Το κωλί στο οποίο αναφέρομαι είναι φυσικά της Ιόλης. Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με 2 sms για τον Πρίαμο που είναι το στέκι μας. Είχα καιρό να την πάρω και όσο περίμενα είχα καυλώσει ήδη στη σκέψη ότι θα σε λίγα λεπτά θα την έχω στα 4. Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει το καυλάκι με ένα πολύ απλό αλλά σεξυ ντύσιμο και ένα υπέροχο και ζεστό χαμόγελο. Το πρόσωπο της είναι γλυκό, πονηρό και σκανταλιάρικο. Από σώμα φυσάει. Είναι γυμνασμένη με μικρό βυζάκι, περιποιημένα άκρα και κωλάρα!ΠροσκύνημαΞεντύθηκε πήγε για ντουσάκι και έσκασε μύτη με ένα σεξι δικτυωτό κορμάκι, γόβες, ένα πλαστίκο πούτσο και μια πρωκτική σφήναΠροσκύνημα Ότι ακριβώς της είχα ζητήσει! Σαν καλό κορίτσι ήρθε να με φιλήσει, στην αρχή διστακτικά και μετά με πάθος και μετά πέρασε να πεί ένα γεια και πιο κάτω... Πίπα χωρίς χέρι, με καραμέλωμα αρχιδιών και deepthroat. Μόλις ικανοποίησα της ορέξεις μου στο στοματάκι της την έβαλα ιεραποστολικά να δοκιμάσω και το μουνάκι της το οποίο είχε ήδη αρχίσει να υγραίνεται... Αλλά κάτι έλειπε... Χμμμ; Τόσα παιχνίδια έφερε η κοπέλα, να πάνε χαμένα;;; Της έβαλα την ταπούλα της στην κωλάρα και την πήρα ιεραποστολικά με τα πόδια πάνω... Ταυτόχρονα έπαιζα και με την ταπούλα και η καυλίτσα γούσταρε... Της έβγαλα την τάπα και την πήγα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη όπου στήθηκε με τέτοιο τρόπο ώστε να τον τρώει όλο μέσα. Βάλαμε πάλι την ταπούλα της και ξεκίνησα ένα αργό και βαθύ σκίσιμο μουνιού. Η συμμετοχή πολύ πραγματική. Τόσο που νόμιζα ότι πραγματικά χάρηκε που με είδε!Σπασίκλαςανεβάσαμε σιγά σιγά στροφές και το τέλος με βρήκε να χύνω μέσα μπατσίζοντας την κωλάρα της. Ντουζάκι και από τους 2 και χαλαρή κουβεντούλα. Η κοπέλα είναι μορφωμένη και άνετα μπορείς να συζητήσεις μαζί της για μια μεγάλη γκάμα θεμάτων. Αυτό που μου άρεσε πιο πολύ όμως ήταν το ζεστό χαμόγελό της που λίγες κοπέλες το έχουν. Η σημαία όμως δεν άργησε να σηκωθεί... Ξεκινήσαμε πάλι με μπόλικα φιλιά και πίπα, λίγο ιεραποστολικό και περάσαμε στην αγαπημένη μου στάση... Το πιο ωραίο είναι ότι το κατάλαβε και στήθηκε μόνη της και μου έδωσε στο πιάτο αυτό που τόσο ήθελα! Την κωλάρα της.... Στήθηκε μπρούμυτα με τα πόδια κλειστά και παραδώθηκε σαν καλό κορίτσι ανευ όρων. Δεν έβαλε ούτε σάλιο ούτε λιπαντικό... Μπήκα σιγά σιγά και την πήρα αργά και βασανιστικά στην αρχή. όσο πιο μέσα και πιο άγρια έμπαινα τόσο πιο υγρό γινόταν το μουνάκι της και τόσο πιο παθιασμένα τα φιλιά της. Η δική μου καύλα χ΄τυπησε κόκκινο. Το μουνί της έστασε και άρχισα να πάιζω με την κλειτορίδα της. Οι φωνές της ακούστηκαν σε όλο τον όροφο. Όσο περνούσε η ώρα το ξέσκισμα του κώλου γινόταν όλο και πιο hardcore. Το μωράκι όμως γούσταρε, άντεχε και συμμετείχε με την καύλα του. Τελικά, όταν ένιωθα έτοιμος να χύσω και είχα χορτάσει λίγο τον πιο φιλόξενο κώλο που έχω πάρει, άρχισα να μπαίνω γρήγορα και άγρια ώσπου έχυσα. Αφού με στράγγιξε με τις κινήσεις της λεκάνης της, μου έβγαλε το προφυλακτικό (το οποίο δεν είχε ίχνος μερέντας) και μου χάρισε το πιο ζεστό της χαμόγελο και μπήκες για ντουζάκι! Ήταν ένα από τα πιο ωραία και hardcore κωλογαμήσια που έχω κάνει και θα το ξανακάνω σύντομα! Καλό βόλι σε όλους σαςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, Perier45, spyros9 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2018
λιγο,εως πολυ υπερβολικο σε βρισκω στη βαθμολογια για το σωμα που λες οτι φυσαει Money MouthMoney MouthMoney Mouth
και για το προσωπο αλλα οκ γουστα ειναι αυτα.
εκει που κανεις φαουλ χοντρο ειναι για το κωλι που λες οτι εχει και για το γυμνασμενη.

μαλλον ατυχης η συγκριση με τη Τζεσικα φιλε κατα τη γνωμη μου.
ειναι σα να συγκρινεις ferrari(Τζεσικα) με Φιατακι(Ιολη).
31 Μαΐου, 2018
ε όχι και γυμνασμένη η Ιόλη ρε φίλε....
01 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δίκιο έχεις αλλά ειναι άλλος τύπος κωλου της Ιολης και άλλος της Τζέσικα. Η Τζέσικα εχει καλοσχηματισμένο κωλαρακι. Η Ιολη εχει κωλαρα που σιγουρα δεν ειναι βγαλμένη απο περιοδικό μποντι μπιλντινγκ αλλά δεν είναι σε καμια περίπτωση βόδι μπιλντινγκ. Βεβαία στους κωλους είσαι ειδικός και αναγνωρίζοντας την πρωτοκαθεδρία σου θα την ξανατιμησω σύντομα εξετάζοντας τα ανωτέρω ερωτηματα. Παντως το σώμα ειναι πολυ καλο
01 Ιουνίου, 2018
Ρε παιδιά αυτή την Τζέσικα που και πως την βρίσκουμε?
02 Ιουνίου, 2018
Μας έφτιαξες με την κριτική σου και θέλω κι εγώ Ιόλη! Επικοινωνούμε μέσω του email που έχει η φωτό της ή υπάρχει κανένα τηλέφωνο;
03 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελικά μέσω αυτού του e-mail?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6