Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Call-Girls 3652
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να ξεκινήσω από την εμφάνιση. Οι φωτογραφίες που υπάρχουν στη σελίδα του γραφείου είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα ειδικά οι δυο πρώτες. Το ύψος είναι κοντά στο 1.65, έχει τέσσερα τατουάζ, αλλά απ'ότι μου είπε αυτό που έχει στο πόδι δεν της αρέσει. Εμένα επειδή με φτιάχνουν γούσταρα. Τα Αγγλικά της σε καλό επίπεδο ώστε να υπάρχει επικοινωνία.
Το πρόσωπο και το σώμα της φωνάζει "ξέσκισε με" αν και από συμπεριφορά είναι πιο γλυκιά Πίπα καλή χωρίς να τον χώνει μέχρι το λαρύγγι. Ο πρώτος γύρος τελείωσε γρήγορα σε μια μονο στάση. Στον δεύτερο γύρο και αφού προηγήθηκαν τα αναγκαία μπάνια, ανέβασα πίεση παίζοντας επίθεση ψηλά και ήταν άξια συμπαίκτρια μέχρι που ξαναέχυσα σφυροκοπώντας την πισοκωλητά.
Έμπειρη Ρουμάνα στην πούτσα και πρόθυμη να ικανοποιήσει την καύλα μου. Διάλεξα το πρόγραμμα των 150 ευρώ με μιάμιση ώρα για να έχω άνεση χρόνου.
Σε δεύτερη συνάντηση, έτσι όπως την έκοψα, ίσως βγάλει καλύτερες επιδόσεις οπότε μάλλον θα ξαναπαιξουμε μπαλίτσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
475
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Rokko28, pokahontas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2018
Παίδες αυτή είναι? https://www.bourdela.com/call-girls/girls/giulya-spice-models/Χμμμ;
01 Ιουνίου, 2018
Αυτή είναι στις φωτό ναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2