Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Call-Girls 5662
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αρκετό καιρό χρειαζόμουν ενα cg για να ανανεωθώ και κάτι με τράβηξε στην Mary. Είναι ακριβώς ότι βλέπεται στις φωτό. Μία νταρντανα Ρωσιδα που θα σςς περιποιηθεί όσο μπορεί και θα ακολουθήσει τις οδηγίες σας κατά την διαρκεια του σεξ! Έσκασε ντυμένη στα κόκκινα και απο μέσα ροζ εσώρουχα πολύ σεξι.εκανε μπανάκι και ηρθε γυμνή στο κρεβατι.αρχισε αμέσως να με αγγιζει σε όλο μου το σωμα και συγχρόνως να γλύφει με την γλώσσα της σπιθαμη προς σπιθαμή το κορμί μου μέχρι να φτάσει στο καυλωμενο εργαλείο μου! Πίπα υγρή με πολύ σάλιο και η γλώσσα της να κάνει παιχνίδια.γλύψιμο και απο μερους μου στο ωραίο μουνάκι της με το ροζουλι χρώμα και πιπίλιγμα των μεγάλων χειλιών που έχει! Ιεραποστολικό κοπάνημα και το μωρό να φωνάζει και συγχρόνως να τρίζει και το κρεβατι! Ξανα μπανακι και απτους 2 και ηθελε να μου κάνει μασαζ.Ευτυχώς δέχτηκα γιατί ήμουν κουρασμένος και ήθελα να χαλαρώσω και το απόλαυσα! Μασαζ απτην κορφή μεχρι τα νύχια! Αρκετά καλό! Ξανα ντουζάκι,πιπούλα,69 και reverse cowgirl που κοπανήθηκε πολύ ωραιά! Γύρισμα στα 4,χαστούκια στο σφιχτό κωλί της,τριψιμο στην μουσκεμένη μουνάρα της και τα ουρλιαχτα και οι ρωσικες εκφράσεις απο μέρους να συμπληρώνουν το σκηνικο! Καλή συνεύρεση! Περασα πολύ καλά. Φιλιά με γλώσσα αλλά δεν τα επιδιωκει συνέχεια.προτιμάει να ασχολειτε με αλλα μερη του σώματος με την γλώσσα της. Καλή συνέχεια σε όλους τους συνναγωνιστές. Να είμαστε καλά να τον χώνουμε συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, iuakoya, jim28 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού