Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 9 10
Call-Girls 10715
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξεκινώντας, να πω ότι η συνάντηση έγινε χθες στα Χανιά, αλλά το σύστημα δεν περιέχει τα Χανιά ως επιλογή, άρα έβαλα Αθήνα. Επίσης να πω ότι είναι η πρώτη μου κριτική και αν με άφηνε το σύστημα, οι βαθμολογίες για κάποιες κατηγορίες θα ήταν ακόμα χαμηλότερες... Πάμε τώρα...

Αφού είδαμε και πάθαμε να συνεννοηθούμε (προφανώς φταίω εγώ που ήρθε στα Χανιά μια εβδομάδα μετά από ότι μου είχε πει εξαρχής και μάλιστα είχαμε κλείσει και ραντεβού), και αφού έστελνα το κάθε μήνυμα 2-3 φορές για να μου απαντήσει (φταίω εγώ και για αυτό, οι άλλες κοπέλες που απαντάνε σε όλα από την αρχή είναι χαζές), καταφέραμε να συνεννοηθούμε για συνάντηση 1,5 ώρας με πρωκτικό στο δωμάτιο της για τις 20.00.

Φτάνω έξω από το ξενοδοχείο και της στέλνω μήνυμα στις 20.02 ότι είμαι απ' έξω. Τίποτα... Ξαναστέλνω στις 20.06, ενώ είχα ήδη μπει στο ξενοδοχείο (κεντρικό μεγάλο ξενοδοχείο και να με κοιτάνε οι άνθρωποι στους διαδρόμους να περιφέρομαι). Στις 20.09 αποφασίζει να μου στείλει αριθμό δωματίου, λέγοντάς μου να περιμένω και πέντε λεπτά! Χτυπάω λοιπόν στις 20.14 την πόρτα της. Περιμένω και εκεί περίπου ένα λεπτό περιμένοντας να μου ανοίξει... Λέω από μέσα μου ότι κάτι δεν πάει καλά, αλλά σκέφτομαι ότι μπορεί να αποζημιωθώ για την ταλαιπωρία. Ε, δεν αποζημιώθηκα... (σημειώστε εδώ ότι μπήκα στο δωμάτιο 20.15 λοιπόν...)

Μου ανοίγει και βλέπω μια κοπέλα που μοιάζει με τις φωτογραφίες (αυτή είναι αλλά οι φωτογραφίες έχουν φάει επεξεργασία), με ένα από τα πιο χαλαρά κορμιά που έχω δει (κώλος, βυζιά, κοιλιές όλα πεσμένα) και μια ξινή φάτσα λες και την ξύπνησα μόλις (και εκεί υπάρχουν διαφορές από τις φώτο)... Εδώ να πω ότι της είχα πει από πριν να φοράει κάτι συγκεκριμένο (τηρήθηκε), να μη βάλει κραγιόν (τηρήθηκε), να είναι καθαρή (τηρήθηκε, αν και αυτονόητο), να μην καπνίσει και να έχει μεγάλα προφυλακτικά (είμαστε λίγο μεγάλοι, τι να κάνουμε;). Με το που κάνω το πρώτο βήμα λοιπόν, μου έρχεται μια απίστευτη τσιγαρίλα. Της το λέω και μου λέει ότι δεν κάπνισε αυτή... Της λέω "τότε ποιός;" και μου λέει άλλος και πριν από 10 ώρες... Κεφάλι σε τοίχο!

Καθόμαστε στο κρεβάτι και κάνω να ανοίξω κουβέντα, τίποτα. Κάνω να τη φιλήσω, τίποτα. Μου λέει να την πληρώσω. Της λέω εντάξει αλλά θα σου δώσω 250 τώρα και 100 στο τέλος αν κάνουμε πρωκτικό. Μου λέει δώσε μου τα όλα τώρα και θα σου τα επιστρέψω τα 100 αν δεν κάνουμε πρωκτικό. Λέω ΟΚ δε γαμιέται και τα δίνω (μπράβο μαλάκα...). Τα μετράει, εντάξει. Πάω να ξαναφιλήσω, πάλι τίποτα. Με το ζόρι παίρνω 1 φιλί χωρίς γλώσσα. Ρωτάω αν θέλει να πάω για μπάνιο και μου λέει ναι (αν και πάντα πάω καθαρός στα ραντεβού). Πάω τέλος πάντων (η πετσέτα προσώπου και να μην έχει και αφρόλουτρο, κάτι τέλος πάντων...) βγαίνω και ξεκινάμε προκαταρκτικά...

Πάλι τίποτα από φιλιά... Της λέω να γδυθεί και βλέπω τα χειρότερα κακοφτιαγμένα βυζιά που έχω δει ποτέ μου. Τραγική κατάσταση... Της κάνω 2-3 κομπλιμέντα για το σώμα της και καταφέρνω να την κάνω να χαμογελάσει (ναι, γίνονται και αυτά...). Ξεκινάει πίπα, με δόντι και χωρίς καμία τεχνική και με εμένα να τραβιέμαι κάποιες φορές γιατί πονούσα αλλά να κάνει να μην καταλαβαίνει. Της λέω να βάλει προφυλακτικό (που ήταν μικρό, αν και της είχα πει να έχει μεγαλύτερα) και ξεκινάμε. Μετά από 1 λεπτό σταματάει και μου λέει ότι δε βολεύεται. Το βρίσκουμε και συνεχίζουμε (περιττό να πω ότι δεν είχε καμία έκφραση ή κάτι, σαν να γαμούσα τον τοίχο)... Σε 2-3 λεπτά, χτυπάει το τηλέφωνο (και πιο πριν ερχόταν συνέχεια μηνύματα τα οποία τα κοιτούσε, διακόπτοντας ό,τι κάναμε, και πρέπει να απάντησε και σε κάποιο). Σηκώνει λοιπόν το τηλέφωνο σε ανοιχτή ακρόαση (!) ενώ κάνουμε σεξ και ήταν μια αντρική φωνή ή οποία είπε στα ελληνικά "γεια" 2 φορές (προφανώς ο άνθρωπος ήθελε να κλείσει ραντεβού μαζί της). Του λέει "I can't speak now. Message!" και το κλείνει. Εμένα φυσικά να μου έχει φύγει η διάθεση τελείως (με στένευε και το προφυλακτικό). Της λέω ότι θέλω να κάνουμε πρωκτικό, γυρίζει, βάζει λιπαντικό και ξεκινάω την προσπάθεια. Να πετάγεται, να φεύγει και να μη με αφήνει να μπω. Μπαίνω μετά κόπων και βασάνων και μετά από 1-1,5 λεπτό πολύ αργών διεισδύσεων μου λέει stop, με βγάζει και με ξαναβάζει χωρίς να αλλάξουμε προφυλακτικό ή κάτι άλλο στο μουνί της (λέω, κοίταξε ποια θα μου μιλήσει εμένα για καθαριότητα). Εκεί δίνω πόνο στα 4 γιατί είχα τα νεύρα μου και καταφέρνω να τελειώσω στο στόμα και το πρόσωπό της (αφού έπρεπε να της πω 2 φορές να ανοίξει το στόμα της για να τα πάρει, ενώ το δηλώνει σαν υπηρεσία του βασικού προγράμματος)... Πάει στο μπάνιο, βγαίνει, πάω κι εγώ...

Βγαίνω, ξαπλώνω στο κρεβάτι και αυτή να είναι κολλημένη στο κινητό. Να τη χαϊδεύω για να καταλάβει ότι είμαι κι εγώ εκεί και κάτι πρέπει να γίνει μάλλον... Σηκώνεται σε κάποια φάση και μου λέει αν θέλω να πιω κάτι... Της λέω όχι και μου λέει τι να σου φέρω (πολλές δε μιλάνε καλά αγγλικά, αλλά το no το καταλαβαίνουν), της λέω νερό για να μην το ψάχνουμε πολλή ώρα. Μου φέρνει, βάζει κι αυτή ένα ποτήρι (κρασί, ουίσκι, κάτι ήταν...) και πίνει 2 γουλιές. Χαμογελάει και τότε θυμάμαι τους φίλους που λέγανε για το θέμα με το αλκοόλ. Την προτρέπω να πιει αν θέλει (μπας και φτιάξει το κλίμα) και πίνει 2 γουλιές ακόμα. Έρχεται στο κρεβάτι και μου λέει αν θέλω μασάζ, της λέω όχι. Ξεκινάει χάδια (φιλιά δεν το συζητάμε φυσικά) και ξεκινάει πάλι πίπα (χειρότερη από πριν, όσο απίστευτο κι αν ακούγεται...). Αφού γίνεται η πολυπόθητη ανόρθωση, της λέω να βάλει προφυλακτικό, μεγαλύτερο από το προηγούμενο. Βάζει ένα (ήταν όντως λίγο μεγαλύτερο, δε με ζόριζε τόσο πολύ) και ξεκινάμε. Να μην ξέρει να στηθεί ούτε στις βασικές στάσεις, για κώλο δεν έγινε κουβέντα φυσικά... Σε κάποια φάση, τραβιέται απότομα και βλέπω ότι έχει σχεδόν φύγει το προφυλακτικό. Το βγάζω και της λέω να βάλει άλλο. Βγάζει ένα και πάει να το βάλει. Πού να μπει... Ήταν πολύ μικρότερο. Της λέω ότι είναι μικρό, όχι είναι καλό μου λέει. Το ξαναλέω και μου λέει είναι μεγάλο, για το μέγεθός σου. Το βάζει μέχρι το κεφάλι με το ζόρι και προσπαθεί να το προχωρήσει παρακάτω. Της λέω πάλι ότι είναι μικρό και τι κάνει; Σκύβει, μου δαγκώνει τον πούτσο στο ύψος του κεφαλιού και το τραβάει και με τα δυο της χέρια για να προχωρήσει και να μπει όπως πρέπει! Εγώ να πονάω απίστευτα και να προσπαθώ να τη σταματήσω, τίποτα. Τα καταφέρνει και το βάζει και ανεβαίνει πάνω μου. Κουνιέται 4-5 φορές και τη σταματάω (πονούσα υπερβολικά, δε θα πάθω και τίποτα για αυτήν). Βγάζω το προφυλακτικό και δεν της λέω τίποτα, περιμένω να δω τι θα μου πει. Κάθεται στο πλάι του κρεβατιού, με κοιτάζει, γυρίζει την πλάτη της και πιάνει το κινητό! Λέω τέλος, αυτό ήταν...

Σηκώνομαι, παίρνω το πετσετάκι που μου είχε και πάω ξανά στο μπάνιο (αν ήθελα να κάνω μπάνιο, έκανα και σπίτι μου, για να γαμήσω πήγα, αλλά μπα...). Πλένομαι, βγαίνω εκνευρισμένος και αρχίζω να ντύνομαι (η ώρα ήταν 21.23). Γυρνάει και με ρωτάει απορημένη τι έγινε. Της λέω φεύγω γιατί δεν είμαι ευχαριστημένος και θέλω να μου γυρίσεις 100 ευρώ πίσω. Γιατί, με ρωτάει απορημένη-νευριασμένη. Γιατί της λέω φεύγω νωρίτερα και πρωκτικό κάναμε για 1 λεπτό (τι να της πω για τις υπόλοιπες υπηρεσίες και αυτά που είχαμε πει πριν, αφού [έκανε ότι] δεν καταλάβαινε τα βασικά). Όχι μου λέει, κάναμε πρωκτικό. Αφού θεωρείς ότι το κάναμε της λέω, γύρνα μου πίσω 50 ευρώ, αφού φεύγω νωρίτερα. Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα μου λέει, όχι δικό μου, αν θέλεις κάτσε μου λέει μέχρι να τελειώσει η ώρα (είναι δικό μου πρόβλημα που δεν κάνει αυτή σωστά τη δουλειά της). Να κάτσω της λέω να κάνω τι; Και γυρνάει και μου απαντάει το επικό: "κανονικά θα έπρεπε να με πληρώσεις και παραπάνω γιατί με απασχολούσες μια βδομάδα με τα μηνύματά σου (ήταν αυτή η βδομάδα που καθυστέρησε να έρθει στα Χανιά, αν και μου είχε κλείσει ραντεβού για την προηγούμενη Κυριακή!) Προσκύνημα. Διατηρώ την ψυχραιμία μου (ευτυχώς γιατί εγώ τουλάχιστον είμαι κύριος) και τη ρωτάω αν έχει σκοπό να μου γυρίσει λεφτά πίσω. Μου απαντάει όχι, της λέω ωραία, ευχαριστώ και φεύγω...

Συγγνώμη αν κούρασα κάποιους, αλλά είναι η πρώτη μου κριτική και την έγραψα γιατί ελπίζω ότι θα βοηθήσει κάποιους να γλιτώσουν λεφτά (εγώ τα δικά μου 350 τα κλαίω έτσι κι αλλιώς). Δεν έχω γράψει σε άλλες ούτε καλές ούτε κακές, αλλά η κυρία ξεπέρασε κάθε όριο και είναι τυχερή που ήμουνα εγώ και δεν ήταν κανένας άλλος... Αυτά είχα να πω. Τα συμπεράσματα δικά σας... Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, sithlord, doc_lin και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2018
Δεν φταιει αυτη φιλε αλλα εσυ..
Αφου τα ειδες απο την αρχη και εκατσες..καλα να παθεις..

29 Μαΐου, 2018
Πάντως φίλε μ δεν ξέρω ... Εγώ πέρασα όμορφα μαζί της ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης... η κοιλιά της έχει όντως μία χαλάρωση ... Ο κώλος της όμως είναι εκεί που πρέπει ... έχει πολύ ωραίο κορμί και κακοφτιαγμενες βυζάρες ... εγώ θα ξαναπάρω πάντως...ΈρωταςΈρωτας
T
Titlover69
29 Μαΐου, 2018
Ρε τύπε με μπέρδεψε κάπως η κριτική σου σε σχέση με ότι έχουν γράψει όλοι οι προηγούμενοι ΣπασίκλαςΕμμμμ.Ή όντως δεν γούσταρε την συγκεκριμένη μέρα ή σ'έκοψε για πιρφόρο και είπε να στα φάει χωρίς να γαμήσεις ΜαλακίαΜαλακία. Πάντως να είσαι Χανιά και να σκας 350 ευρώ σε βίζιτα είναι από μόνο του πιρφοριά ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία.Μ'ένα 50αρι γαμούσες μια ωρίτσα στα μπουρδέλα ή και σε κωλόμπαρα για πιο καλτ.
29 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα να παθω, ακριβως. Το ειπα κι εγω. Απλα γραφω επειδη θεωρω οτι μπορει να γλιτωσει λεφτα καποιος αλλος...
29 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΚ. Εγω ειπα τι εζησα. Απο εκει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του...
29 Μαΐου, 2018
Tι ειναι αυτα που διαβαζω θεε μου. 350 ευρω για να μην παρεις ουτε γλωσσοφιλο ρε τύπε?
Κατ' αρχην δεν υπαρχει γαμησι με βιζιτα που να αξιζει 350 ευρω. Αλλά παει στο καλο, ενταξει. Αφου ομως βλεπεις εξ αρχης οτι η κατασταση παει για καταστροφη, δινεις και το κατοσταρικο του πρωκτικου μπροστα. Ε δεν σου φταιει κανενας.
29 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε θελω ρε φιλε να παω στα μπουρδελα και στα κωλομπαρα... Πλεον θελω κατι διαφορετικο και θεωρητικα καλυτερο. Δε θα απολογηθω σε κανεναν. Και για τα λεφτα που λες, προφανως και ειναι πολλα και ετσι οταν τα δινω εχω και καποιες απαιτησεις. Η κυρια λοιπον δεν τις καλυψε. Ουτε την πιο απλη μου επιθυμια δεν καλυψε, το να μη φορεσει κοσμηματα (δεν τα εχω γραψει ολα πανω γιατι θα εγραφα 2 μερες) και φοραγε κολιε και σκουλαρικια. Αν θελετε μονο διθυραμβικες κριτικες, δηλωστε το να το ξερουμε. Και νομιζω φιλε οτι τα προβληματα με τις συνεννοησεις της, το αλκοολ και το χαλαροτατο σωμα, αλλα και την ελλειψη διαθεσης στο σεξ τα εχουν πει κι αλλοι. Αυτα προς το παρον και να ξεκαθαρισω οτι δε λεω κατι επιθετικα προς εσενα η αλλους...
29 Μαΐου, 2018
Είσαι αρχάριος. Καλά να πάθεις. Και μάλλον δεν θα μάθεις όσα και αν πληρώσεις. Το αρνητικό δεν είναι ότι πληρώνεις και περνάς χάλια. Το αρνητικό είναι ότι χαλάς την πιάτσα με τα λεφτά που σκορπάς...
29 Μαΐου, 2018
έχω πάει με την κορασίδα. Το σώμα της είναι ωραίο, δεν διαπίστωσα χαλάρωση στην κοιλιά. Εχει ωραία πόδια ωραίο στρογγυλό κολαράκι πολύ ωραίο πρόσωπο. Απλά στο στήθος έχει αποτυπώματα από την προσθετική. Εγώ πρωκτικό δεν πήρα αλλά έχει πολύ στενό κολαράκι και μπορεί να μη θέλει να το χαλάσει. Η συμπεριφορά της είναι λιγάκι κάπως. Νομίζεις οτι είναι ένα κεράκι που πάει να σβήσει. Ενοχλήσεις από κινητά δεν είχαμε ούτε μιλούσε με άλλους. Τι να πω. κανονικά έπρεπε να πάρεις πρώτα ένα μισάωρο και αν σε κάλυπτε να επεκτείνεις το ραντεβού.
29 Μαΐου, 2018
Εδωσες 350 για 1 ωρα?ΓλώσσαΘυμόςΜαλακίαΜαλακία Μαλλον εχεις λεφτα για πεταμα φιλε μου!!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2