Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Να γραψω τη κριτικη ωσω πιο γρηγορα γινεται για να μην τη πατησει αλλος σαν εμενα,λοιπον η βαθμολογια επρεπε να ειναι πιο κατω αλλα το συστημα εχει μεχρι 3.Ειπα λοιπον να παρω και εγω ενα μαυρο διαμαντη και ειπα να εμπιστευτο το γραφειο απο το οποιο εχω παρει αρκετες κοπελες και καποιες 2 φορες .Εχω απο εχτες που κλαιω για τα 120 η κοπελα δεν αξιζη ουτε για 20,και εξηγω δεν φιλα το αποφευγη, δεν κανει cim η cif οπως γραφει στης υπηρεσιες,ηταν τελειος αδιαφορη,επαιζε με το κινητο,εβαλε μισο κιλο τζελ δεν εκανε μπανιο μετα,δεν συμμετείχε καθολου,τα αγγλικα χαλια αν και δεν χρειαστηκαν γιατι επαιζε οπως ειπα με το κινητο,μου ζητησε τα λεφτα μπροστα πραγμα που δεν το εχει κανει αλλη κοπελα του γραφειο,αλλα μαλλον το εκανε γιατι ξερει τη υπηρεσιες προσφερη και φοβηθηκαι να μη παρει το πουλο στο τελος.Παιδες δεν αξιζει ουτε τη παρα μικρη δοκιμη δεν την εχω πατησει ετσι αλλη φορα,αλλα αυτα πρεπει να τα βλεπει το γραφειο αλλα και μπετη γιατι οταν εισαι πελατης σε ενα γραφειο δεν πρεπει να το παιζης κορωνα γραμματα στον αν σου ερθει καλη κοπελα,πρεπει να σε προσεχουν και λιγο γιατι ξερουν τα κοριτσια που συνεργαζονται,γιατι οπως λεει και ο σοφος λαος υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες,Αυτα φιλοι καλο βραδυ και προσοχη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
205
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, mano$, mixalis mixoy και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
Δεν ηξερες ... δεν διαβαζες!!Γερο-μύστης Αδικαιλογητος!! Αυτα παθαινεις οταν κανεις κασκαντεριλικια!! Παρολα αυτα φιλε ,ειναι χρησιμη η κριτικη σου και πιστευω θα σωσεις κοσμο απο τη φολαρααα!!ΓλώσσαMoney Mouth
21 Μαΐου, 2018
Κρίμα που έπεσες στα βράχια, μπράβο που προστατεύεις τους υπόλοιπουςΚαπέλο
21 Μαΐου, 2018
Πέρα από τις υπηρεσίες που όπως αναφέρεις είναι κακές, από εμφάνιση το κορίτσι τί λέει;
21 Μαΐου, 2018
Δεν εχω παρα να συμφωνήσω ΑΠΌΛΥΤΑ μαζι σου τυπε, επιβεβαιώνω τα γραφόμενα σου...δυστυχώς εγραψες μια μερα μετα την δικη μου φολα (1,5 ωρα 180).....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4