Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα στην χώρα που ακόμη κυβερνούν τα αξύριστα λαμόγια της γενιάς του Πολυτεχνείου και οι απόγονοι των χουντικών αριστεροί...Εδώ και καιρό λοιπόν έψαχνα την ευκαιρία να οικειοποιηθώ κάνα σιτιτούρι, αλλά ούτε χρόνος ούτε και άνεση στα γκαφρά
Κάνα τεταρτάκι στα στούντιο και ξανά στην αριστερή καθημερινότητα του καταληψία ...και σκάει η πρόταση του κολλητού ''το διαμέρισμα μου free απόψε, πάρε κάτι'', ξέρει ότι βαριέμαι τα χοτέλια.
Και στέλνω λοιπόν στο club και ρωτάω για Ασέμα, Όλια, Ταμάρα ....και μου πρότειναν την Ασέμα λοιπόν, άρα ημικασκαντερ γιατί μου έδωσαν πληροφορίες ''δεν θα χάσεις κλπ''
Έλα όμως που στραβώνει με τον φίλο...αλλά είναι μη σου μπει το σαράκι .... ξαναστέλνω λοιπόν, λέω σε χοτέλι τι παίζει;;
Την ώρα που θες είναι οκ η Ασέμα ...φορτώνω έναν χουντικό της εκκλησίας ταρίφα, που κατέβαζε καντήλια Μαλακία και τσουπ στην πόρτα της.
Χαμογελαστή, πρόσχαρη, αγκαλιές. Γνωριζόμαστε μου δείχνει το μπάνιο, αλλά πριν ξεκινήσω με βουτάει και μου σκάει κανα 5λεπτο γλωσσόφιλο ...''αχ εσύ είσαι πολύ γλυκός'' καλό επίπεδο Αγγλικών ...σκουλαρίκι μπιλίτσα στην γλωσσίτσα που το καμάρωνε κιόλας
Βγαίνω τα ίδια , με ξαπλώνει και....μου πέρασε την γλωσσίτσα-μπιλίτσα από παντού ...
Μπούκι και περιποίηση της περιοχής για ώρα ....''Μου λέει σεξ δεν θες ;; '' συνέχισε της λέω θα σου πω ...και αυτήν αντί να κουράζετε φτιαχνόταν περισσότερο με τον Τσίμπο....αλλά ρε φίλε και το απολάμβανα ....τι θέλει ένας κουρασμένος άνδρας;;;
άντε την λέω σεξ ....ανέβηκε από πάνω, πιο πολύ ζουζούνιασμα ....κάτσε στα τέσσερα, έφαγε καλό χτύπημα ζητούσε απαλά σφαλίαρίδια στη κωλάρα της και τράβηγμα μαλλιών...(μετά μου είπε ήθελε πιο πολύ, γαμώτο το φοβήθηκα)
την γύρισα με τα πόδια ανοιχτά την πηδούσα άγρια αυτήν την φορά και της τον κάρφωνα βαθιά ενώ της ζουλούσα μπούτια βυζιά με δύναμη , γούσταρε τρελά και έχυσε , βογγητά, τσιρίγματα ... μου λέει ''εγώ πρέπει να σε πληρώσω σήμερα έχυσα και είναι πολύ δύσκολο'' ...Greek lover της λέω πολύ γέλιο....
Της λέω τώρα εγώ ....που θέλεις μου λέει ;; εκτός πρόσωπο μου λέει ...την έστησα στα γόνατα και τα πήρε στο στοματάκι της χωρίς κάτι έξτρα...μπανάκι μιλήσαμε για τα προσωπικά της , καφεδάκι πάλι γλασωσόφιλα ''μου λέει πέρασα τέλεια, άσε μου το εργαλείο σου χαχαχχα....
Έβαλα΄7 στο σώμα γιατί είναι Φακίρης type ...έχει τα κιλάκια της στην περιφέρεια και βυζί αρκετά πεσμένο (καλή ρόγα)
Σωματικώς δεν είναι ο τύπος μου (μεσογειακό σκαρί), αλλά ρε φίλε με κέρδισε, πέρασα τέλεια ...έχουμε πάει και με δυνατά σκαριά και φύγαμε με μούτρα. Έβαλα στη συνάντηση ίσως γιατί θέλω να δω και κάτι άλλο, αν και όλα οκ
Αυτά σύντροφοι, τώρα που μου ψιλοέστρωσαν τα πράγματα πιστεύω θα επανέλθω σύντομα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, graf, chamy και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού