Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57885
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική του drakoumel νομίζω είναι ακριβέστατη. πολύ καλή συννενόηση με το γραφείο, ΡΒ μεταμεσονύκτιο με καβλες που χτυπούσαν το ταβάνι.
Η Ξένια νομίζω ακουμπάει τα επίπεδα νευρικής ανορεξίας, είναι πάρα πάρα πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ αδύνατη με ανύπαρκτο στήθος. Ευχάριστος χαρακτήρας, τρελοκομείο με αρκετή όρεξη όμως και διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη της

Η πίπα ήταν καλή, έκανε φιλότιμες προσπάθεις για dt αλλά δυσκολευόταν πάρα πολύ λόγω μεγέθους, έκανε παιχνιδάκια με την γλώσσα, πουτσοσκάμπιλα και ένα απο τα καλύτερα rimming που έχω βιώσει.

αντέχει στην πίεση και είναι αρκετά υποτακτική.Ναι!Ναι!

στα του αγώνα, προσπάθησε πολύ με το στοματικό και με το rimming ενώ συνεχώς με κοιτούσε στα μάτια για δει τις αντιδράσεις μου. Επειδή λοιπόν οι καύλες είχαν χτυπήσει ταβάνι σηκώνομαι, πέρασμα σκούφου, την γυρνάω στα 4 και κατευεθείναι μπήκα κώλο. σοκαρίστηκε στην αρχή, δεν το περίμενε και εγώ ανέβασα στροφές άμεσα στην στενή σούφρα της. κραυγούλες αληθοφανείς, επειδή πονούσε έκανε κάποιες κινήσεις μπας και κντρολάρει την είσοδο αλλά επειδή είναι πολύ ελαφριά με ένα σπρωξιματάκι τα πράγματα έμπαιναν στην θέση τους ΚουλΚουλ
όπως ήταν λοιπόν ανεβάζω το ένα πόδι στο κρεββάτι και βρίσκω στάση για πλήρη διείσδυση και πατάω τέρμα γκάζι. εκεί λοιπόν ανάμεσα στις κραυγούλες άρχισε να με παρακαλάει να χύσω όπερ και εγέννετο.

μετά τσιγαράκι, social και αποχώρησε ακριβώς στην ώρα της

Δεν ξέρω αν θα την συναντούσα ξανά, μόνο και μόνο λόγω skinny και ανύπαρκτου στήθους. Θέλει να βάλει πλαστικό οπότε αν και όταν το κάνει ίσως ξαναπάρω μια δόση απο το κωλαράκι της

ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, panpiper, mad_max και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
την έσκισες τη μικρή Ναι! ελπίζω να έχει απομείνει και τίποτα για τους υπόλοιπους
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1