Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228534
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
αδερφια Καλησπέρα είχα αρκετό καιρό να συναντήσω την ανζελα και είπα να την δω χτες να την δω και με τα μαύρα μαλλιά.μιλάγαμε με μηνύματα στο viber και την ρωτάω αν κάνει role play;η απάντηση ήταν θετική πεσμου λέει τι θέλεις.τις λέω θέλω να ντυθείς νοσοκόμαΝαι!οκ μου λέει.έρχεται στο δωματιο κάνει μπάνιο και έρχεται και ξαπλώνει δίπλα μου τις λέω δεν έφερες αυτά που ειπαμε μου λέει όχι τα ξέχασαΜαλακία.ξενέρωσα αλλά λέω τέλος πάντων ξεκινάει κάνει πίπα απών πάντα πολύ καλή,ελα να σε γλύψω και εγώ τις λέω και μου φέρνει το μουνι της σε απόσταση ενός μέτρου από το κεφάλιτις λέω έλα πιο κοντά και τραβιώταν συνέχεια καλά λέω δεν ξεκινήσαμε καλά.ανέβηκε από πανω ποιο αγγαρεία πεθαίνεις για να μην την βλέπω την έβαλα στα 4 και εκει που πάω να το βάλω στον κωλο μου λέει όχι είναι χοντρό και να το βάλουμε λίγο στο τέλοςΜαλακίατις λέω για τον κωλο σε πήρα.δεν συγκινήθηκε καθόλου.τελείωσα στο μουνι τις πριν ξεκαυλωσω εντελώς.είχα ξενερώσει για την λάθος επιλογή μου και μετά από λίγη κουβέντα τις είπα να πάρει μόνο πίπα και με το που τελείωσα την πληρώνω και φεύγει.εγώ ξενερωμενως από το ραντεβού βάζω στην tv.eurovision και κάθομαι κάνα μισάωρο να χαλαρώσω από την ήτταΛύπη .δυστυχώς απογοητευτηκα γιατί είχα καιρό να την δω και είχα διαβάσει ότι έχει βελτιωθεί.καλά να περνάτεΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, panagos7, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2018
σε παρακαλω δωσε μου το τηλεφωνο το ψαχνω χρονια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1