Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 304002
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνάντηση έγινε μία Κυριακή πριν από αρκετό καιρό, όχι στο χωριό αλλά στο Μπιλλ.

Επητρεασμένος από τις σχετικά καλές κριτικές των φίλων του φόρουμ (αν και θα έπρεπε να λάβω υπόψη αυτές των έμπειρων) προσπάθησα και έκλεισα την μικρή Αφρούλα. Δεν ήταν κι εύκολο, πράγμα που σε εξιτάρει, δίνοντας μου γιά αρχή ένα τηλ. νούμερο και καλώντας την σ΄αυτό μου έδωσε δεύτερο αριθμό που ήταν κι ο τελικός αριθμός επικοινωνίας. Συνομωτκό...?

Χτυπάει λοιπόν η πόρτα και αντικρύζω ένα χωριατάκι της δεκαετίας του 90, με κολάν αν θυμάμαι καλά χρώματος φούξια...αθλητικά παπούτσια και ντροπαλό πλην ελαφρά πονηρά υποχθόνιο βλέμμα...
Από εμφάνιση, το πρόσωπο είναι αδιάφορο θα έλεγα βλαχέ, το σώμα ελληνικά ατσούμπαλο με κώλο χαμηλό, ανοιχτή περιφέρεια και στενή μέση...ήταν απεριποίητη...λες και είχε έρθει μετά από το τζόγκινγκ να γαμηθεί!

Σεξ τίποτα, κλασσικά πράγμτα, λίγα φιλιά, λίγο έτσι λίγο αλλιώς, άχρωμα και άοσμα όλα της...κανένα πάθος, ερασιτεχνισμός στα όρια της αγγαρείας.

Επικοινωνία επίσης τίποτα, σπουδάζει λέει, κάνει κι ιδιαίτερα σε μικρά λέει...προφανώς ντρέπεται γι αυτό που κάνει αλλά είναι πολλά τα λεφτά...τα οποία άρπαξε γρήγορα κι έγινε καπνός που διαλύθηκε γρήγορα...!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, Karelis69 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2018
Μόνο από τις φωτογραφίες με τα σεντόνια της γιαγιάς κ το ηλίθιο στήσιμο έπρεπε να το καταλάβεις αλλά υπάρχουν πολλοί βλάχοι προμοτορες ειδικά στο άλλο φόρουμ!
02 Μαΐου, 2018
σπουδαζει λεει ? Μαλακιες λεει. κανει ιδιαιτερα σε μικρα λεει ? μαλακιες λεει. Και δεν ντρεπεται καθολου. Η περιγραφη παντως αληθεστατη . Ετσι ακριβως ειναι το αλλοδαπακι
02 Μαΐου, 2018
...και γω τη πάτησα με τις κριτικές, χάλι μαύρο....
03 Μαΐου, 2018
Kυριακή στο χωριό!
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
βουκολικός τίτλος τύπε. Δεν της έσκισες τη σούφρα? Κατσικογάμης
P
PEODAS
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι παπα..ές ξεστομίζεις ρε συναγωνιστή; έχεις πάει και το ξέρεις, το μικρό; Ελληνίδα είναι με τα όλα της από Σ. Ελλάδα (την έχω πετύχει έξω) και ναι, δεν σπουδάζει πια, γιατί το πήρε το πτυχίο (το κανονικό, αυτό στις πιπες και τα κουλουράκια, το έχει εδώ και πολύ καιρό Μεγάλο χαμόγελο) Είναι φρέσκο, έχει σουφρίτσα κώλαση, τα κάνει όλα και με το παραπάνω κι εσείς την κράζετε... Θυμός

Δεν ξέρω τι να υποθέσω Κεφάλι σε τοίχο!

Ζήτω η μικρούλα για μας τους γαμιστερούς ... ώριμους !Γερο-μύστης
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στους περισσότερους αρέσει ο πατσάς, εγώ όμως τον σιχαίνομαι...τι να υποθέσω λοιπόν?
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!
Και λίγα έγραψα γιά την μικρά...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6