Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνέχεια της προηγούμενης κριτικής...

Αφού έστειλα πίσω την Ευα, μου είπαν τα διαθέσιμα κορίτσια και επέλεξα την Λίκα. Οι φωτό αποδείχτηκαν παραπλανητικότατες. Πρόκειται για ένα κορίτσι με αρκετά κιλάκια για το επάγγελμα που κάνει. Μαλακία μου μεγάλη που δεν την ξανάστειλα πίσω αλλά όπως καταλαβαίνεται ήθελα κοκό. Να συμπληρώσω για την εμφάνιση πως το ντύσιμό της ήταν πολύ κάτω του μετρίου. Το κορίτσι όμως ήταν ευδιάθετο. Γλυκό προσωπάκι - όπως οι περισσότερες χοντρούλες- και όπως αποδείχτκε, καλή τεχνική στην πίπα - όπως όλες οι χοντρούλες-.

Για να μή κουράζω με λοιπές παπαριές, μπαίνοντας, κάτι δεν μου άρεσε. Ευτυχώς, πολύ σύντομα είπα να τη γυρίσω στα 4 όπου και με περίμενε μία μεγάλη έκπληξη... Ναι, καλά καταλάβατε, έφαγα μεγάλο ξενέρωμα όταν διαπίστωσα πως η κοπέλα ήταν στις μέρες της...

Διατηρώντας την ψυχραιμία μου, αναγνωρίζοντας τους εγγενείς κινδύνους του αθλήματος, προσπάθησα να την ηρεμήσω, μίας και έδειχνε έντρομη. Πήρα άμεσα, με ευγενικό τρόπο, στο γραφείο να ενημερώσω. Προς έκπληξή μου, δεν άκουσα κάποια προσπάθεια να μου απολογηθούν ή οτιδήποτε τέτοιο. Ξενέρωσα τόσο με την αντιεπαγγελματική τους στάση που προσπάθησαν να μου πούν "αποκλείεται, η κοπέλα είχε περίοδο πριν 5 μέρες". Στα καπάκια, αφού η κοπέλα ήταν στο μπάνιο, βλέπω μηνυμα στο κινητο της απο "GDE agent" που ρωτούσε την κοπέλα αν ήταν στις μέρες της. Έλεος. Της έδωσα 20 Ε για ταξί και έφυγα πρώτος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
20€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, old boy, satyrus και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
τυπε πηρες και τριτη φολαΧμμμ;ΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
20 Απριλίου, 2018
Τι είναι αυτά τα πράγματα που διαβάζουμε... Δεν ντρέπεστε λίγο εσείς του THE???
B
bugs67
20 Απριλίου, 2018
ΜΑΥΡΟ στο συγκεκριμενο γραφειο, μετα απ' αυτο!
22 Απριλίου, 2018
Ντροπή για το γραφείο!
B
bugs67
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4