Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιστροφή στα πάτρια εδάφη μετά από ξεσάλωμα στην Ιταλία.
Προτίμησα την συγκεκριμένη κοπέλα καθώς από εμφάνιση με κάλυπτε αλλά και ότι είναι η αρχή του τουρ της οπότε πόνταρα ότι θα την βρω ξεκούραστη.
Από εμφάνιση πάνω κάτω ότι βλέπετε στις φωτογραφίες μείον το φωτοσοπικό στανταρ 10%. Ένα κορίτσι της διπλανής πόρτας που συνηθίζουμε να λέμε.

Με υποδέχτηκε φιλικά αλλά και λίγο κουμπωμένη. Συννενόηση καλή στα αγγλικά και ευχάριστος χαρακτήρας.

Στα του αγώνα τώρα, πίπα καλή, υγρή και με το κανονικό μου σε μέγεθος εργαλείο να εξαφανίζεται απροβλημάτιστα στα βάθη της στοματικής της κοιλότητας.
Φαίνεται να της αρέσει η πίπα και αν δεν την σταματούσα θα συνέχιζε ως το τέλος.
Πέρασμα προφυλακτικού και έναρξη των γυμναστικών επιδείξεων. Η κοπέλα φαίνεται να αντέχει σε πολύ εντονότερους ρυθμούς από αυτόν που μπόρεσα να πιάσω σήμερα.
Δέχτηκε έντονο σφυροκόπηπα στα τέσσερα και δεν παραπονέθηκε στο συνεχόμενο πυγοσκάμπιλο.
Τελείωμα στο λάστιχο και παρκάρισμα στα πιτ εν αναμονή δεύτερης εκκίνησης.
Ξεκίνημα δευτέρου ημιχρόνου με δική της πρωτοβουλια που αν και κατέβαλε φιλότιμες προσπάθειες έληξε χωρίς γκολ.

Σημειώνω κάποιες λεπτομέρειες που ίσως ενοχλήσουν κάποιους.
Πρώτα αρχίζω από τα φιλιά, φιλούσε μεν αλλά χωρίς γλώσσα, στην αρχή τουλάχιστον γιατί μετά που βρήκαμε τον ρυθμό μας άρχισε να φιλάει κανονικά. Ίσως θέλει τον χρόνο της για να της βγει, οπότε όσοοι το θεωρείτε απαραίτητο λάβετέ το υπόψην.
Δεύτερο σημείο είναι το θέμα φρεσκαρίσματος μετά τον πρώτο γύρο. Ενώ φαίνεται καθαρή η κοπέλα μου κακοφάνηκε δεν άκουσα βρύση να τρέχει όταν πήγε στο μπάνιο.
Τρίτο σημείο είναι το άναμμα τσιγάρου μετά το πρώτο γύρο, αφού με ρώτησε βέβαια αλλά μετά είχε την γνωστή τσιγαρίλα στο στόμα της.

Δάχτυλα, CIM και CIF δεν ζήτησα, δεν ξέρω.

Κλείνοντας θα ξαναεπισημάνω ότι την κατατάσω στις θετικές εμπειρίες. Όποιος είναι διατεθιμένος να κάνει μικρές υποχωρήσεις στο θέμα εμφάνισης αλλά να ανταμειφθεί από υπηρεσίες τότε νομίζω ότι δεν θα περάσει άσχημα.

Υ.Σ. Αν υπάρχει κάποιο νταβρατισμένο εθνίκι ας πάει να βγάλει το άχτι του γιατί και αυτή τουρκόπληκτη μας βγήκε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.215
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, doc_lin, gourmet και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού