Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είδα τη δεύτερη μέρα του τουρ της, δεν θυμάμαι ακριβώς πότε, αρχές Μεγάλης εβδομάδας. Κατά τα λεγόμενα της ηπμουν ο πρώτος της πελάτης!
Υποδοχή καυλωτική με μαύρα εσώρουχα, ζαρτιέρες, κάλτσες και ψηλά τακούνια. Σκυλέ ασχημούλα στη φάτσα, λιγνή στεγνή με μέτριο ανάστημα. Φέρνει λιγο στο άλλο σαμιαμίδι, τη Sandra Luberc. Το όλο σύνολο έτοιμο για τσοντοταινία. Και όντος το έχει! Μετά τη σχετική διπραγμάτευση για τα εκτραδάκια (κώλους κλπ), μπήκα για μπάνιο και όταν βγήκα άρχισαν τα ωραία.
Το πουτανάκι δεν κολώνει πουθενά. Γλωσσόφιλα με φτυσίδια να γλύφεται και να καταπίνει τα σάλια. Πίπα βαθυά, πολύ βαθυά, με εναλλαγές σε ταχύτητα και ένταση στο γλύψιμο. Περιποίηση σούπερ αρχιδιών και κωλοτρυπίδας. Στο γλυφομούνι αντιδρά με αληθοφάνεια, αφήνει δάχτυλα παντού. Ξεκινήσαμε με όρθιο πισωκολλητό μπροστά στον καθρέφτη του μπάνιου και συνεχίσαμε στο κρεβάτι, αυτή ανάσκελα σε στάση ιεραποστολική με τα πόδια ψηλά και εγώ στο πλάι σχεδόν σε κάθετη θέση με τη δική της να καρφώνω μουνί κσι κώλο αναλλάξ. Όταν τον είχε στον κώλο έσκουζε απο καύλα και φώναζε κάτι στα Ρώσικα. Σε κάποια φάση απλώνει το χέρι και ανοίγει το συρτάρι του κομοδίνου και βγάζει ένα δονητή να γεμίσει και το άλλο κενό όσο την ξεκώλιασα. Πίπα, κώλο, μουνί ούτε που θυμάμαι πόσες φορές, πώς και με ποιά σειρά τα έπερνα. Μετά απο σαράντα λεπτά, τελείωσα πανηγυρικά μέσα της με σπασμούς ενώ αυτή είχε μόνιμα τον δονητή στον κώλο αυτή τη φορά.
Έπαιξε λίγο με τις κρέμες που της χάρισα και μετά, όσο κάπνιζα, άρχισε να μου λέει για Βουδαπέστη και τα άλλα πουτανάκια που έχει μέχρι στιγμής γνωρίσει στην πορνομπίζνα όπως η Alina Henessy. Με καλή δασκάλα θα μάθει ))) Μου έδειξε και φωτό των πρόσφατων εξετάσεων της (μιας εβδομάδας).
Το Ουκρανικό κολίμπρι γουστάρει πούτσα και το νέκταρ που έχει να της προσφέρει. Την αναζητάει όπως ο διψασμένος το πηγάδι νερού στην έρημο. Μπράβο Sasha και να μας έρχεσαι συχνά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kwstasxat, travestolagnos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2018
Με το συμπάθιο φίλε busterd κάποιο λάθος
πρέπει να έγινε με τους χρόνους σας! Money Mouth

Δεν γίνεται η διάρκεια συνάντηση σας να ήταν 30 λεπτά
και εσυ να την γάμουσες 40 λεπτά Χμμμ; Προσκύνημα

Είχατε και μπλα μπλα... άρα μάλλον 60 λεπτά «συνεδριασες» με το κορίτσι...
Η την γαμησες λιγότερο Κατσικογάμης Χμμμ;
15 Απριλίου, 2018
Κατατοπιστική κριτική φίλε busterd. Μήπως σου είπε κανα όνομα για Βουδαπέστη, γιατί θα είμαι εκεί για 2 εβδομάδες
15 Απριλίου, 2018
Άξιος
Άξιος
Άξιος
Ναι!Ναι!
15 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν σου έχει συμβεί ακόμα να κάτσεις με βίζιτα παραπάνω απο τον συμφωνημένο χρόνο, όπως έχει συμβεί σε πάρα πολλούς παίκτες, θα σου συμβεί.
16 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο busterd
Είμαι νεουδι και δεν μου έχει τύχει!
Πάντα τις δεχομαι στο χώρο μου οποτε ο driver ειναι stand by Κεφάλι σε τοίχο!
Μια φορά μόνο έτυχε για ένα τέταρτο που τον είχε πάρει ο ύπνος... Μεγάλο χαμόγελο
16 Απριλίου, 2018
Να μας έρχεται συχνά ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6