Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια και χαρά σας συναγωνιστές.
Συνάντηση χθες με την Κατερίνα στο γνωστό ξενοδοχείο της πόλης μας.Για αρχή επιτρέψτε μου να επιβεβαιώσω πως ότι ακριβώς βλέπετε στις φώτο αυτό ακριβώς θα συναντήσετε.Ένα κορίτσι μικρό (πιπίνι στην κυριολεξία) αδύνατο με εκπληκτικό βυζί, ένα κωλαράκι καλοσχηματισμένο με απαλό δέρμα και ενα μουνάκι που όταν πλησίασα είπα απλά "ο Θεε μου".
Πάμε όμως στο ρεζουμέ της συνάντησης.
Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα που ορίσαμε, λίγο social στην αρχή και στη συνέχεια μπήκε για μπανάκι ενώ εγώ ήμουν έτοιμος και την περίμενα με την πετσέτα.Με το που βγαίνει το μωρό και ενώ είχαμε μία διαφωνία σε κάτι (ξέρει εκείνη) ξεκινάμε με 69 όπου με ρούφηξε αλόκληρο.Απίστευτη αίσθηση , απίστευτη καύλα.Έκανε κινήσεις με την γλώσσα της όπου ήθελα την στιγμή που το ήθελα.... την έγλειφα και εγώ και είχα μεθύσει με το αρωματισμένο μουνί του μωρού....(η καθαριότητα είναι το παν σε κάτι τέτοια) πριν χύσω το μωρό σηκώνεται μου περνάει προφυλακτικό και με καβαλάει με λέγοντας μου ότι θέλει να την γαμήσω.Η συμμετοχή της επίσης πολύ καλή!!Πέφτει το πρώτο πιστόλι και αισθάνομαι ο βασιλιάς του κόσμου.
Μπανάκι και οι δύο και κουβέντα για διάφορα θέματα μέχρι εκείνη να πάρει πρωτοβουλία για τον δεύτερο γύρο όπου και ακολούθησε ένα σεξάκι σε μεγαλύτερη διάρκεια και 2-3 διαφορετικές στάσεις και τελείωμα στο στοματάκι της.Ναι!

Συμπέρασμα: Πάρα πολύ καλή συνάντηση και πάντα για τα δικά μου γούστα.Έρωτας

ΥΓ1:Διάβασα από κάποιον πελάτη της εδώ στο bou να την χαρακτηρίζει με υποτιμητικό τροπο σε σχέση με την καταγωγή της, του απαντάω απλώς ντροπή και αίσχος.
Ο ρατσισμός είναι κατακριτέος σε όλες του τις μορφές και δηλώνει ξεκαθαρα έλλειψη παιδείας. Είναι ντροπή εν έτη 2018 να υπάρχουν ακόμα τέτοιες νοοτροπίες.Μαλακία
ΥΓ2:Κατερίνα σε ευχαριστώ, ελπίζω να πάνε όλα καλά στις υποχρέωσεις που έχεις και να προσέχεις.
ΥΓ3 : Να περνάτε όλοι καλά , ευχαριστώ τους φίλτατους παλιούς και νέους με τις κριτικές τους που με βοηθούν να διαλέγω ευχάριστες παρέες.Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Lucifer_gr37
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.596
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, rodriguez65, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2018
φίλε μου όλα καλά αλλά (μετά και από όσα περιγράφεις) μήπως στο σχέση απόδοσης/τιμή έβαλες κατά λάθος 3 κι όχι παραπάνω...?
είναι και κριμα δλδ για το κορίτσι...
J
john100
14 Απριλίου, 2018
Φίλε μου καλησπέρα. Εκείνο που με μπέρδεψε στην κριτική σου είναι ο χαμηλός βαθμός στην σχεση απόδοσης/τιμής? σε σχέση με αυτά που γράφεις! Χμμμ;
14 Απριλίου, 2018
Επειδή είναι σπάνιο στις μέρες μας κάποιος Έλληνας να γράφει γενικώς σωστά, από ορθογραφικής απόψεως, κι εσείς ευτυχώς είστε από αυτούς, επιτρέψτε μου 3 διορθώσεις, με κάθε συμπάθεια:
1) "ό,τι ακριβώς βλέπετε στις φωτό", θέλει κόμμα, γιατί πρόκειται για αναφορική αντωνυμία
2) "ω, Θεέ μου", διότι το "ω" προέρχεται από την κλητική και
3) "εν έτει", που βγαίνει από τη δοτική (τω έτει).
14 Απριλίου, 2018
ερε γλεντια καθε Παρασκευη κριτικη για το αγοροκοριτσο που καπνιζει σαν αραπης και αποκατω ο παρατρεχαμενος ναδιορθωνει την βαθμολογια καθοτι ο μπαρμπας δεν τοχει και πολυ με τις κριτικες Κεφάλι σε τοίχο!
ουτε το παουερ οφ λοβ τοσο σικε Έρωτας
14 Απριλίου, 2018
χαχαχαχαχαχα κλαιω.
οι τρεις σωματοφυλακες σε δραση για το αν ειναι σωστη η βαθμολογια και πεσει ο μεσος ορος της κορασιδας.
αλλη ανησυχια δεν ειχαμε. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.


Υ.Γ. ο Ντ'Αρτανιαν λειπει.
17 Απριλίου, 2018
Ισχύει ότι στο σχέση απόδοσης τιμής καταλάθος έβαλα 3.
8 είναι το σωστό κρίνονατας με τα δικά μου γούστα.
ευχαριστώ john & borbi για την επισήμανση.
redfan καλοδεχούμενη η διόρθωση.
Ναι!
24 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κριμα ειμαστε ολοι εμεις που αν και εχουμε καποια στανταρακια δοκιμασμενα στα 80ευρω, ασχολουμεθα με μπαζα και μαλιστα στα 100ευρω λες και ειναι χρυσο μουνα.Καπέλο
Z
z4
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7