Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκίνημα πάλι για τα πιτσιρίκια του γραφείου και για άλλη μια φορά μηδέν διαθεσιμότητα. Τελικά από ότι είδα σε κριτική συναγωνιστή, για την μία από αυτές, μάλλον σε καλό μου βγήκε.Ναι είπαμε, υπάρχουν και αυτοί οι μαλάκες που ακόμα γράφουν κριτικές...
Από την γκάμα των διαθέσιμων κοριτσιών ο κλήρος έπεσε στην Kamelia.

Έχουμε να κάνουμε με Ουκρανή (Οντέσα) κάπου στα 30-32 Ελάχιστη εμπειρία από το άθλημα, ότι έχει κάνει εδώ και ένα πολύ σύντομο πέρασμα από UAE. . Τρίτη σερί 30άρα, ήδη έχω ξεκινήσει ψυχοθεραπεία και φαρμακευτική αγωγή…Εμμμμ

Η selfie στο site Glamour σας δείχνει ακριβώς τι θα συναντήσετε. Ωραίο πρόσωπο με πολύ ωραία μπλε μάτια. Φτιαγμένο στήθος που πάνω στα 160 εκατοστά της δείχνει βουνό. Πολύ ωραία πόδια με «τίμιο» κώλο. Μοναδική παραφωνία η χαλάρωση που υπάρχει στην περιοχή της κοιλιάς επακόλουθο του γεγονότος ότι είναι μανούλα. Μην φανταστείτε όμως τίποτε το αντιαισθητικό ή υπερβολικό. Εκεί υπάρχει και ένα piercing. Έχει τρία μικρά tattoo που μπορούν εύκολα να περάσουν απαρατήρητα.

Ήρθε ντυμένη με μια μαύρη καπαρντίνα και ψηλοτάκουνες γόβες. Μόλις μπήκε την έβγαλε και είδα ότι από μέσα φορούσε μόνο ένα ολόσωμο μαύρο see through κορμάκιΝαι!. Λόγο ιδιαίτερης αδυναμίας στο συγκεκριμένο εσώρουχο πρέπει να πέρασαν στιγμιαία μπροστά από τα μάτια μου καμιά δεκαρία σκηνές του γίγαντα Rocco…Προσκύνημα Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα.

Η συμπεριφορά της κοπέλας είναι άριστη. Χαμογελαστή, ακομπλεξάριστη και πολύ φιλική. Τα Αγγλικά της είναι σε καλό επίπεδο και έχει διάθεση να επικοινωνήσει και να φτιάξει ευχάριστο κλίμα. Κάπνισε στο ημίχρονο, αφού πρώτα με ρώτησε.

Στον αγώνα : Αρχή με τρελά γλωσσόφιλα. Πίπα με πολύ θέληση και προσπάθειες για dt και mf, αλλά επιδέχεται βελτίωσης. Πολύ καλό γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex η κοπέλα δίνει ρέστα. Στα κόκκινα από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό. PSE χωρίς αύριο! Το ζει και ζητάει και περισσότερο. Όρεξη και φαντασία να έχετε! Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω με ζόρι στην αρχή αλλά στην πορεία το ξεπεράσαμε και αυτό…

Συμπερασματικά : Petite milf με πολύ καλή συμπεριφορά και πρόγραμμα δίχως αύριο. Must για τους PSE lovers.Γερο-μύστης

Ps1 : Το κόστος είναι 120 λόγω της έκπτωσης που προσφέρει το γραφείο για «κλείσιμο» μέσω viber.

Ps2 : Αν είχε λίγο καλύτερα το dt η βαθμολογία στο "Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή" θα ήταν 10.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.199
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, rodriguez65, doc_lin και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2018
καλο μηνα και Χριστος Ανεστη!
Επειδη απο δυο αξιολογα μελη βλεπω αντιθετες αποψεις σχετικα με τις φωτογραφιες της τελικα ειναι η δεν ειναι αυτη στις φωτο;
Προσωπικη μου αποψη ειναι πως η μοναδικη δικη της ειναι η ερασιτεχνικη που αναφερεις με μια υποσημειωση οτι την κολακευει αρκετα... Ο χαρακτηρισμος αξιοπρεπες μικροκαμωμενο PSE milf θα ταιριαζε καλυτερα πιστευω ...
09 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@NITRO : Καλό μήνα και Χρόνια πολλά. Όλες οι photos που υπάρχουν στο site είναι της κοπέλας. Αν κάποιος έχει γράψει το αντίθετο. δεν ισχύει. Αναφέρθηκα είδικά στην selfie γιατί δεν έχει την λάμψη που έχουν οι υπόλοιπες επαγγελματικές photos και αποδίδει καλύτερα την πραγματιικότητα.Τα μαλιά της κοπέλας μάλιστα δεν είναι ίσια (όπως στην selfie) αλλά σπαστά όπως στις υπόλοιπες photos. Όσον αφορά τον χαρακτηρισμό που της δίνεις, όπως μπορείς να δεις από την κριτική και την βαθμολογία μου με βρίσκει σύμφωνο.
09 Απριλίου, 2018
η κοπελα εχει προφιλ στο μαμπα με αρκετες φωτο..
https://www.mamba.ru/el/mb1752178394?sp=1#photo_id=1849901521&album_id=1775159672
09 Απριλίου, 2018
@ callahan: Άκριβώς όπς τα λες είναι οπότε δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα για τις photos. Το είχα δει το profile καθώς το έχουν πει στο νήμα του mamba εδώ και καιρό. Απλά δεν το έγραψα στην κριτική γιατί το θεώρησα δεδομένο...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4