Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανοίγω το site του Glamour και χάνεται το μάτι μου. Ένας λόχος! Κοιτάω για κριτικές, τίποτα!

Λοκάρω δύο πιπίνια, φοράω την στολή και παίρνω τηλέφωνο Κουλ. Dianna ή Yulya, λέω με ύφος. Η κοπέλα κρατήθηκε όσο μπορούσε να μην γελάσει…Εκείνη την ώρα η διαθεσιμότητα πρέπει να ήταν γύρω στην Μεγάλη Τρίτη, τώρα μπορεί να έχει πάει για Μεγάλη Τετάρτη. Θα βαρεθούμε να διαβάζουμε κριτικές, σκέφτηκα…Κεφάλι σε τοίχο!
Διαθέσιμες τρεις κοπέλες. Ζητάω δικαίωμα και κλείνω το τηλέφωνο να το σκεφτώ.

Ακολουθεί εσωτερική πάλη...

-Roxy, μου ανακοινώνω μετά από ώριμη σκέψη!

-Ακούω μια φωνή «πάλι τριαντάρα, πιπίνι είπαμε!»

-Ναι αλλά από τις διαθέσιμες η Roxy κάτι μου “κάνει”.

-«Plastic – Fantastic», απαντάει η φωνή.

-Roxy, σκέτη τσόντα είναι επιμένω!

-Εσύ μας έχεις σκοτίσει με τα malt και το γυρνάς σε Jack Daniels, ξεφτιλίζεσαι!

Το τελευταίο επιχείρημα με κλόνισε!

Παίρνω τηλέφωνο και κλείνω την Roxy!

30άρα Ρωσίδα από την Μόσχα, πρώτη φορά στην Ελλάδα.

Η selfie που έχει με φόντο κάτι Ρώσικες εργατικές κατοικίες είναι πολύ κοντά σε αυτό που θα δείτε αν αφαιρέσετε το make up και την λάμψη. Πολύ ωραία μπλε μάτια και «εγκληματική» επέμβαση στα χείλη! Η photo με το γάλα στην μπανιέρα είναι πολύ κοντά όσον αφορά το σώμα. Πιο συγκεκριμένα έχει δεμένο κορμί, κανονικό σε κιλά με κώλο τούμπανο. Το στήθος είναι όπως το βλέπετε, καλό στην αφή και με μία από τις μεγαλύτερες ρώγες που έχω συναντήσει. Κανονική κρεμάστρα Ναι!! Tattoo, δεν έβγαλα άκρη. Θα βρείτε επάνω της (πέρα από το μπουκάλι του Jack Daniels), όπλο, σταυρό, μουσικές νότες, ρητά, ιερογλυφικά και πάει λέγοντας! Για εμένα είναι αδιάφορα, για άλλους όχι. Ύψος γύρω στο 1.65, καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με κολλητό jean, μαύρο τοπάκι, δερμάτινο perfecto και ψηλοτάκουνες γόβες. Όταν γύρισε από το μπάνιο φόραγε ένα set από μαύρες ζαρντιέρες. Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα. Μαλλί exte, το νου σας! Τα Αγγλικά της κοπέλας είναι λίγο καλύτερα από του Τσίπρα δηλαδή πρώτης δημοτικού Μεγάλο χαμόγελο. ‘Εχει όμως διάθεση να επικοινωνήσει και το παλεύει με τα λίγα που ξέρει, με νοήματα, translate κλπ. Γενικά είναι πολύ φιλική και πρόθυμη και η συμπεριφορά της θυμίζει κοριτσάκι, καμία σχέση με αυτό που βλέπει το μάτι Χμμμ;. Δεν καπνίζει, για όποιον ενδιαφέρεται.

Στον αγώνα : Γλωσσόφιλα full και γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια με πολύ ένταση. Καλή πίπα με θέληση με dt και mf. Πολύ καλό γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex παίζει όπου και όπως θέλετε. Δεν μασάει και ακολουθεί με πολύ ένταση όπου την πάτε. Ωραίες φωνούλες και μετά από ένα σημείο, Ρώσικα Ναι!! Γενικά οι κινήσεις της έχουν πολύ ένταση και μπορεί να φανεί λίγο ατσούμπαλη. Ακούει όμως και έτσι με τον κατάλληλο χειρισμό πάει όπου και όπως θέλετε. Να πω εδώ πως στο sex έχει πολύ ωραία αίσθηση. Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω με ζόρι λόγο στενότητας.

Συμπερασματικά : 30άρα με εμφάνιση βγαλμένη από τσόντα, με συμπεριφορά 18χρονης και πολύ καλό πρόγραμμα ειδικά για όσους αρέσει να «οδηγάνε».

Ps1 : Το κόστος είναι 130 λόγω της έκπτωσης που προσφέρει το γραφείο για «κλείσιμο» μέσω viber.

Ps2 : Η βαθμολογία στη εμφάνιση σώματος είναι στο 7,5 αλλά επειδή δεν υπάρχει αυτή η επιλογή βάζω 8 γιατί σίγουρα οι βυζολάγνοι θα την εκτιμήσουν δεόντως!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.181
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, Zebu, Panosvicious και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2018
Μπράβο old boy!!!! ΚαπέλοΚαπέλο

Συγχαρητήρια... έτσι πρέπει να γράφονται οι κριτικές!!
Ειδικά όταν προκειται για την πρώτη!!

«Ρωγα κρεμάστρα»!!! Δεν υπάρχεις.... Προσκύνημα
31 Μαρτίου, 2018
Πάλι μιλφόνι ρε Καρντάσι; Μεγάλο χαμόγελο Ευτυχώς πήγε καλά Ναι!
Υ.Γ Μη μου εξουθενείς τον θείο Jack Daniels Γερο-μύστης
01 Απριλίου, 2018
@ Jim75jim :Καπέλο
@ sithlord :Αυτό με τα milf με προβλημάτισε και εμένα. Ακολουθώ ήδη "φαρμακευτική" αγωγή!Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3