Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο, κάνω μπάνιο και περιμένω το μιλφ, 40πλας σίγουρα κορμί τούμπανο σφιχτό και γραμμωμενο. Φάτσα χμ χμ έτσι και έτσι, στα του αγώνα τώρα δύο γύροι όλα στο χαλαρό, πίπα μέτρια χωρίς χέρια αλλά και χωρίς βάθος. Ξεκίνησε ο αγώνας σε κανονική στάση και τα πόδια σε κατακόρυφη στάση, δυνατό γαμιση χωρίς μα και μού, αλλαγή στάσης και το μωρό απο πάνω, καλό ροντέο και κατάθεση μέσα στήν μουνάρα της (((στήν καπότα))) μετά μπάνιο καί απο τούς δύο, λίγο κουβέντα καί αρχίζει ο δεύτερος γύρος με 69,για αρκετή ώρα μετά τήν έβαλα στά 4 όπου βλέπεις, τον απίστευτα γυμνασμένο κώλο τής μετά από αρκετά λεπτά έχυσα πάνω στήν κωλάρα τής... Συμπέρασμα ούτε χάλια ούτε καί τρελάθηκα!!!! Για τα λεφτά πού ζητά οκ!! Αυτά ελπίζω να βοηθήσει η κριτική μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Διανοούμενος, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
ρε φίλε όλα καλά, αλλά με βάση αυτά που διαβάζω που κολλάει το 3 στη γενική συμπεριφορά?
3 σημαίνει ότι μόνο που δεν σε εδειρε η κοπέλα...
J
john100
29 Μαρτίου, 2018
Εχεις δίκιο έγινε λάθος, 7 ήθελα να βάλω, αν μπορεί κάποιος μοντ άς το κάνει 7.ευχαριστώ
G
Giorgospao
11 Μαΐου, 2018
Ένας γνωστός μου που την είχε πάρει μου είπε ότι στο πρόσωπο έφερνε περισσότερο σε Σλάβα παρά σε Ελληνίδα. Είναι όντως έτσι;
12 Μαΐου, 2018
Καμιά σχέση, ο φίλος σου δεν ξέρει τι του γίνεται. 100% Ελληνίδα η συγκεκριμενη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4