Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μαρίνα την είχα απωθημένο πολύ καιρό. Το καλοκαίρι του 2017 δεν μπορούσα να την βρω στο τηλέφωνο και μαζί με κάποια σχόλια που είχα διαβάσει, θεωρούσα χαμένο κόπο να προσπαθώ. Πριν ενα μηνα, δοκιμασα παλι, καθώς έτυχε να βρίσκομαι Αθήνα και απάντησε κατευθείαν. Κανονίσαμε αμέσως συνάντηση στο γνωστό ξενοδοχείο κοντά στη Συγγρού.

Πρώτη εντύπωση, όταν άνοιξε η πόρτα, πιο ομορφη από όσο περίμενα και γυναίκα κεφιού, μπουρδελιού, και ανωμαλίας. Με εφτιαξε κατυεθείαν.

Social time όσο έπρεπε, με αστειάκια, γελάκια και νάζια. Ένα μιλφ να το λυγουρεύεσαι διαρκώς.

Για το σεξ, τί να πώ; Οδοστρωτήρας. Ατελείωτη κάβλα και ενέργεια. Ειδικά στην αρχή, με έπιασε απροετοίμαστο και είχα μεινει μαλάκας να την κοιτάω να με καβαλάει (reverse cowgirl, καθιστός εγώ στην άκρη του κρεβατιού, απέναντι από τον καθρέπτη...) βίαια και να τρέμω από ηδονή. Η πίπα της πάρα πολύ καλή, τολμώ να πώ από τις καλύτερες που έχω βιώσει. Το squirting είναι αλήθεια, και μάλιστα πολλαπλό. Να την βλέπτω, να την αγγίζω, να ζητάω τα χύσια της στον πούτσο πάνω. Και πάλι από την αρχή. Και με είχε προετοιμάσει: με μεγάλες πούτσες χύνω πολύ εύκολα. Νομιζα το έλεγε για να με καλοπιάσει, ώσπου που άρχισε να με λούζει με τα ζουμιά της.

Ο πρώτος γύρος έκλεισε στο στόμα της και τα κατάπιε άμεσα. Μείναμε και οι δύο ιδρωμένοι και καβλωμένοι στο κρεβάτι, με χαλαρή κουβεντούλα και προετοιμασία για το δεύτερο γύρο. Κάναμε ντουζάκι και ξαναμπήκαμε στο ρινγκ. Πολύ και αμοιβαίο γλύψιμο, σε πιο gfe επίπεδο. Αν και κουρασμένοι και οι δύο, η κάβλα μας κυριάρχισε και είχαμε ξανα χυσιματα δυνατά.

Μείναμε συνολικά λίγο περισσότερο από μια ώρα. Θα ήθελα πολύ περισσότερο βέβαια.

Έχω περιορισμό στη βαθμολογία και θέλω να διευκρινήσω ότι η Μαρίνα είναι συνολικά ένα επτάρι. Πολύ καλό σώμα για την ηλικία της. Το πρόσωπο της μ' άρεσε επίσης. Η συμπεριφορά στο σεξ είναι σίγουρα εννιάρι. Σε κάνει να νιώσεις όμορφα και σέξι. Για τα γούστα μου είναι αρκετά πιο pse από όσο θα ήθελα. Όμως, αυτή η συνάντηση έπρεπε να γίνει και η εμπειρία με τη Μαρίνα αξίζει χωρίς καμία αμφιβολία, γιατί είναι καβλιάρα παλιάς κοπής, συμπαθητικιά σαν άτομο, και τίμια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
308
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Perier45 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2018
αφου στα καταπιε...μαλλον θελει να σε παντρευτει
18 Μαΐου, 2018
πληροφοριες ομως δεν υπαρχουν πουθενα !! πως την βρισκω ;
18 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αστα φιλε ειναι παρα πολυ δυσκολο εως και αδυνατο να τη βρεις τη Μαρινα. ΝτροπήΝτροπή
εδω μεσα δε μιλαει κανεις,ουτε τηλεφωνα δινουν ουτε τιποτα.Money MouthMoney Mouth
αστη κοιτα για κατι αλλο ευκολοτερο.
19 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπαρχει παντου...
19 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ολα να τα μαρτυρησεις εσυ αμεσως. ΧαμόγελοΧαμόγελο
μην κανουμε λιγη πλακιτσα στον αλλον που μας τρολαρει.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5