Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν ξεκινήσω να περιγράφω την συνάντηση μου με την Δήμητρα θα θέλα να ευχαριστήσω το μέλος αμπελαλέ για το 50 τοις εκάτο έκπτωση που μου παραχώρισε για την συνεύρεση μου.
Όσο αφορά την συνεύρεση η κοπέλα είναι αστέρι.Ήρθε στην ώρα της με ψηλοτάκουνες γόβες και ένα μαύρο φόρεμα το οποίο τόνιζε το απίστευτο σώμα της.Το πρόσωπο της γλύκο και ταυτόχρονα πρόστυχο με πράσινες ματάρες.Το σώμα της αδύνατο όσο χρειάζεται αλλά γυμνασμένο με πλαστικές βυζάρες οι οποίες της πήγαιναν.
Η συμπεριφορα της παιχνιδιάρικη και άνετη.Γλωσσόφιλα βαθιά και παθιασμένα,χουφτώματα και ξεκίνησε ο αγώνας με προκαταρκτικά μακράς διάρκειας με χαιδέματα και γλυψίματα σε όλο μου το σώμα.Ακολούθησε απολαυστική πίπα με πολλά ντιπ,πνιξίματα , μαουθφακ και με εξαίσια περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.Έπειτα ξεκινήσαμε να πηδιόμαστε σε διάφορες στάσεις με την δήμητρα να βγάζει απίστευτη ενέργεια και να χοροπηδάει πανω μου ασταμάτητα και να βγάζει κραυγές ηδονής,μάλιστα στο τέλος μου είπε ότι τελείωσε.Δεύτερος γύρος δεν ακολούθησε παρόλο που το προσπάθησε λεγόντας μου ότι θέλει να νιώσει το σπέρμα μου στο στοματάκι της.
Συνοψίζοντας η δήμητρα είναι μια απίστευτη κοπέλα που χαίρεται να την πηδάς ασταμάτητα και κάνει τα πάντα για να σε ευχαριστήσει με μόνη παραφωνία ότι οι αντιδράσεις της είναι κάπως υπερβολικές στο σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, xlm, LanciaRallye037 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2018
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1