Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώην Vendi Glamour λοιπόν Ματάκι και καθότι μεγάλος fan των busty σωματότυπων δεν υπήρχε περίπτωση να μήν πήγαινα.

Από τα τούρ που είχε κάνει κάτω πήρα θετικό feedback από δυό φίλους που ρώτησα την εμπειρία και τους εμπιστεύτηκα.

Εύκολο booking,έστειλα μήνυμα με το που είδα την ανάρτηση εδώ πέρα στο thread της,μην χάσω,ο τσουβαλοκυνηγός Γλώσσα

Να ξεκαθαρίσω πρώτα κάτι,στο οποίο θα επανέλθω και στο τέλος.
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
Όσοι αποφασίζουν αυστηρά με γνώμονα τη σιλουέτα σε ένα σώμα,να μήν πάνε.
Αν βάζουν ένα όριο σε φάση άντε 5-7 κιλά παραπάνω,τότε δεν θα τους αρέσει αυτό που θα συναντήσουν.
Δεν θέλω να προσανατολίσω κάποιον ο οποίος δεν είχε σκοπό να την δεί,στο να πάει και να φύγει βρίζοντάς με,ή στην χειρότερη γι'αυτόνα στο να πάει και να κάτσει από υποχρέωση ή επειδή το είπα εγώ που επειδή είμαι ο #1 Αξιολογητής Μαλακία σύμφωνα με τις ψήφους άρα πρέπει σώνει και καλά να αρέσει και στους ίδιους.
Όχι δεν θα έχετε πρόβλημα αν δεν σας αρέσει και δεν θα είστε εσείς οι περίεργοι και εγώ ο φυσιολογικός.
Τα γούστα δεν μπορούν να είναι τα ίδια.
Δεν βάζω το "de gustibus et coloribus non disputandum " γιατί μεταφράζετε στο ότι δεν πρέπει να γίνεται λόγος, όταν είμαι της άποψης να γίνεται λόγος,αλλά να σεβόμαστε ότι το γούστο είναι προσωπικό δικαίωμα.

Για να μην κουράζω ας προχωρήσω.
Υποδοχή όπου διαπιστώνω ότι ο κώλος της είναι ΠΕΛΩΡΙΟΣ Ματάκι
Σαν να τον έχει φουσκώσει με τρόμπα !!!
Το καλό στο σώμα της γενικά είναι ότι παρόλα τα εξτρά κιλά πάνω της,δεν είναι χαλαρή.
Εδώ είχα γκόμενα 45 κιλά και ήταν τίγκα στην κυτταρίτιδα Money Mouth ή αλληνής της κρέμονταν πέτσες,μπλιάχ Παναγία μου..αδύνατη κοπέλα κιόλας..
Χίλιες φορές για μένα να είναι γεμάτη η άλλη και να μήν έχει τα παραπάνω.
Και πάλι γούστα είναι αυτά,έτσι έχω μάθει.

Επίσης για 29 χρονών που δηλώνει Χμμμ; κ πάλι το δέρμα της είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση και λείο.
Το μουνάκι της ροζουλί,πεντακάθαρο και βούτυρο στην όψη,τόσο λείο.
Το στήθος θα ξεγελάσει τους περισσότερους. Μεγάλο χαμόγελο
Είναι πελώριο κι αυτό,αλλά αν προσέξει κανείς έχει υποστεί μαγικό ραβδάκι Ματάκι
Θέλει πολύ μάτι και εμπειρία στην αφή για να το καταλάβει κανείς.
Ίσως να έβαλε κιλά αφότου τα έφτιαξε και γιαυτό να "στρώσανε" και να μην φαίνεται.
Όπως και να'χει είναι τρελή απόλαυση να χάνεσαι μέσα σ'αυτές τις βυζάρες Έρωτας και να εξαφανίζεις τον πούτσο σου.
Φοράει σιδεράκια στα πάνω δόντια,δεν χαλάνε το σύνολο τόσο όσο θα φοβόμουν,απλά το αναφέρω.
Το piercing στη γλώσσα που έγραψαν οι προηγούμενοι δεν το είδα Εμμμμ ούτε το ένιωσα στα γλωσσόφιλα που ανταλλάξαμε.

Επικοινωνία βγαίνει άκρη, χωρίς να υπάρχουν αμήχανες σιωπές κτλπ ,δεν μιλάει άψογα,αλλά αν της ανοίξετε κουβέντα είναι επικοινωνιακή και ευχάριστη στο συγκεκριμένο κομμάτι.
Έπαιξε μονάχα ένα μπαλάκι λόγω αργοπορημένου της ώρας,δύσκολα να φόρτωνα και για δεύτερο μέσα στην ώρα.
Για πίσω σύστημα που ρώτησα αν προσφέρει,είπε ότι δεν ήταν προετοιμασμένη,αν κ φαινόταν πεντακάθαρο το σύνολο Σπασίκλας
Τελείωμα στο σώμα,δεν ρώτησα για cim/cif , οι δύο άλλοι φίλοι που την είχανε πάρει μου είχαν πεί ότι τους είχε κάνει κανονικά cim.

Σίγουρα τέτοιες κοπέλες έχουν τους fans τους και κάτω που δούλεψε με το άλλο γραφείο στο παρελθόν μιά χαρά δουλειά είχε από όσο έμαθα.
Αν μπορέσω θα ξαναπάω γιατί και ευγενική ήτανε και πελώριες βυζάρες έχει Κουλ και τρελαίνομαι για την peachy κωλάρα που μπορείς να παίζεις και bongo drums πάνω και το σημαντικότερο πέρασα καλά
Στην τελική αυτό δεν μετράει; Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, acapoeira, prontifix και 56 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2018
man o τακης μπουκας ειπε οτι τελικα εισαι πιο τσουβαλοπνιχτης απο εμεναMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
πας να μου παρεις την πρωτοκαθεδριαΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
08 Μαρτίου, 2018
Εισαι μεσα στο μυαλο μου ρε φιλε
13 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μη μασάς Yorkie, αν δεν έχει πιασίματα η γυναίκα δεν λέει. Κι εγώ όπου δω όμορφο πρόσωπο και ζουμπουρλούδικο σώμα με βυζάρες τρέχω. Ο καθείς με το βίτσιο του. Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
13 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το θέμα είναι ότι αυτή δεν έχει πιασιματα αλλά λαβές!!!
Όπως και αντί για ψωμάκια έχει φρατζολες...

Γεια σου ρε ήρωα Γιορκυ Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4