Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η αρχική μου συνενόηση με το γραφείο ήταν για την Μελίνα, αλλά με το που ήρθε και μπήκε στο μπάνιο μου λέει ότι δεν μπορεί να συνεχίσει γιατί της ήρθαν οι ρώσοι. Αρχικά έφαγα μια ξενέρα γιατί εξαιτίας της ημέρας και της ώρας (Σάββατο βράδυ) δεν πίστευα ότι θα βρεθεί κάτι καλό. Μιλάω με την κοπέλα που ήταν στο τηλέφωνο του γραφείου και μου προτείνει τρεις κοπέλες εκ των οποίων η μία ήταν η Υβόννη. Η συγκεκριμένη κοπέλα μου είχε κάνει από πριν κλικ αλλά μιας και καινούργια δεν ήθελα να ρισκάρω το 130αρι. Τελικά καταλήγω στην Υβόννη μετά και από προτροπή της Μελίνας και μετά από αναμονή περίπου 40´ μου χτυπάει την πόρτα. Πρώτη εικόνα θετικότατη ωραίο πρόσωπο ενώ ηλικιακά πρέπει να πλησιάζει τα 30. Το ντύσιμο της ήταν πρόχειρο κάτι μάλλον φυσικό αφου την ειδοποίησαν τελευταία στιγμή. Η Υβόννη αρχικά ήταν αρκετά μαγκωμένη και τρακαρισμένη, της ζήτησα να κάνει μπάνιο πριν ξεκινήσουμε και μου πρότεινε να μπούμε μαζί όπου και εκεί έπεσαν τα πρώτα γλωσσόφιλα και χουφτώματα. Το σώμα της να πω είναι πολύ καλό με ωραία επιδερμίδα και ένα πολύ ωραία σετ 2,5ρια φυσικά στήθη που κρατούνται στο ύψος τους. Μετά από λίγο πήγαμε στο κρεβάτι όπου είχαμε το κυρίως παιχνίδι. Η Υβόννη παίζει σε gfe ρυθμούς, βγάζει απίστευτο ερωτισμό με αγκαλιές και βαθιά φιλιά ενώ το στοματικό της ήταν πολύ καλό με αργό και γρήγορο ρυθμό ενώ περιποιήθηκε έντονα και την γύρω περιοχή. Ετοιμάστηκα γρήγορα και ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό. Κατά τη διάρκεια έπαιξαν πάλι αγκαλιές και φιλιά λες και ήμουν με κάποια παλιά μου γκόμενα. Αλλάξαμε σε πισωκολητό όπου η θεά από πίσω ήταν απίστευτη και σε πολύ λίγο τελείωσα. Μπανάκι και άραγμα στο κρεβάτι για ανασύνταξη δυνάμεων. Η κοπέλα μιλάει σχετικά καλά τα ελληνικά (αν και απο τη Λιθουανία όπως μου είπε). Αρχικά λεγαμε τα γνωστα απο που είσαι πόσο καιρό είσαι Ελλάδα κ.λπ.. Κάποια στιγμή στη κουβέντα της είπα και ένα προσωπικό μου θέμα και μου μίλησε πραγματικά μέσα από τη καρδιά της πράγμα που εκτίμησα ιδαίτερα. Μετά από λίγο ξεκινήσαμε για 2ο γύρο που παρά τις φιλότιμες προσπάθειες της δεν τα κατάφερα. Κάναμε μπανάκι και χαιρετηθήκαμε με βαθιά γλωσσόφιλα. Συνολικά η κοπέλα έκατσε πέραν της ώρας πιθανώς επειδή δεν θα είχε άλλο ραντεβού. Συνοπτικά η κοπέλα είναι πολύ καλή, ευγενικότατη ενώ βγάζει μια απίστευτη γλύκα και ευγένεια τόσο με τις κινήσεις της όσο και με την ομιλία της. Πιστεύω ότι όποιος κινείται σε τέτοιους ρυθμούς θα περάσει πολύ καλά μαζί της. Εγώ τουλάχιστον θα την ξανατιμήσω στο μέλλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Panaghss, tampalouka και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
Λιθουανία;;;; Καλά, Ελληνίδα δε γράφει το γραφείο; Όχι ότι έχει σημασία. Η κοπέλα είναι μούναρος. Σημασία έχει η κοροϊδία..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
28 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ορθώς εμίλησες συνμπουρδελιάρη μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2