Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Call-Girls 13669
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές, πριν από μερικές ημέρες βρέθηκα με την συγκεκριμένη κυρία και αποφάσισα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας. Μεταμεσονύκτιο ραντεβουδάκι στον Πρίαμο το οποίο κανονίστηκε πολύ εύκολα, η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και το άρωμα της πλημμύρισε το δωμάτιο.Προσκύνημα Μεθυστικότατο άρωμα και πρόσωπο πολύ καλύτερο από ότι αφήνουν να εννοηθεί οι φωτογραφίες. Ψηλή γυναίκα καλλίγραμμο σώμα με λίγη χαλάρωση λόγω πρόσφατης απώλειας βάρους που όμως θα διορθωθεί σύντομα (η κοπέλα έχει πρόγραμμα!Ναι!. Ήταν ήδη πεντακάθαρη οπότε περάσαμε στον αγώνα... γθύθηκε πολύ αισθησιακά και τα εσώρουχά της με τρέλαναν... Εκεί που τρελάθηκα όμως ήταν με το τριχωτό μουνάκι της που εσταζε από καύλα μετά την περιποίησή μου... Από μόνη της μου ζήτησε να αφήσουμε το δαντελωτό, μαύρο διαφανές στριγκάκι της και μου προσέφερε μια σεμιναρικακή πίπα σε στάση 69για να παίζω ελεύθερα με την πίσω πορτούλα. Η κυρία φαίνεται ότι έχει πολλά χιλιόμετρα στην ικανοποίηση του άντρα με το στοματάκι της και έτσι την άφησα να ασχοληθεί μαζί μου παρόλο που ήθελα να τη σκίσω. Επίσης ξέρει να παίζει με τα πόδια της πολύ όμορφα... μη βλέποντας μπροστά μου από κάβλα την πήρα λίγο στα 4 και μετά ιεραποστολικά με το μουνάκι να βγάζει κραυγούλες ηδονής σαν να την έπαιρνε ο άγνωστος που καμάκωσε έξω και ήθελε να της σκίσει το μουνί. Είχα καυλώσει ΄τοσο που την είχα αρπάξει από τα μαλλιά και φιλούσα το λαιμό της για να μπορώ να μυρίζω το άρωμά της. Αφού άντεξε γερό σφυροκόπημα, κατάλαβε ότι χύνω και έσφιξε το μουνάκι της για να με στραγγίξει. Η ώρα πέρασε και από το να αγχωθώ και για δεύτερη φορά είπα να αφιερώσω χρόνο στο σόσιαλ γιατί η τύπισσα φαινόταν να το αξίζει και δεν έπεσα έξω. Γυναικάρα με τα όλα της.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LION-974, hornyasfuck, DmtrsxXx και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2018
Εγινε φιλαρακι οτι πεις !!!
review reaction 1 hornyasfuck
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σου έδωσε ζωή τελικά η αεροσυνοδός Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
review reaction 1 hornyasfuck
17 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειρωνικό το σχόλιο νά υποθέσω; Έχεις διαφορετική εμπειρία εσύ;
review reaction 1 hornyasfuck
(Updated: 18 Φεβρουαρίου, 2018) 17 Φεβρουαρίου, 2018
Αλλη μια διθυραμβικη κριτικη απο τον αγαπητο φιλο Κορσικανο, κι πριν ακομα διαβασω, ηξερα σχεδον τι θα εγραφε...
Δικος μου κολλητος που την πηρε, ΔΕΝ ευχαριστηθηκε καθολου. Στους διπλα επισης, υπαρχει (σαφεστατα αρνητικη) κριτικη απο ατομο, που ειναι λιαν ενεργο εκει, κριτικες, συμμετοχη στο φορουμ κτλ.
ΑΝ τελικα την δω, θα γραψω και εγω εντυπωσες. Το ΑΝ γιατι, δεν ειναι εποχες να κλαιμε χρηματα...
review reaction 1 hornyasfuck
18 Φεβρουαρίου, 2018
ΜΜΜμμμ Τούρμπο η αεροσυνοδός
review reaction 1 hornyasfuck
19 Φεβρουαρίου, 2018
Κύριοι είναι απλό, αν θέλετε ενημέρωση αφήστε λίγο το πουλάκι σας και γράψτε και τίποτα. Ο φίλος σου που την πήρε κ. κ. EasyRider γιατι δε μας κάνει την τιμή να γράψει 2 αράδες; Επίσης, όσοι την πέρνουνε ξανα και ξανα γιατί δεν μοιράζονται την εμπειρία τους μαζί μας; Τέλος, σε αφήνω ελέυθερα να σκεφτείς αφού με ξέρεις τόσο μα τόσο καλά, γιατί αφού δεν έχω πάρει ποτέ τίποτα σε αντάλλαγμα γράφω τοσο καλές κριτικες;; Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
28 Φεβρουαρίου, 2018
Δυστυχώς άκουσα τον Ναπολεων

Ακόμα κλαίω τα λεφτά που της έδωσα η κοπέλα δεν αξίζει 130 ευρώ το πολύ 70.Κακο σώμα συμπεριφορά σαν να βαριέται και συμμετοχή στο σεξ μηδέν .Μακρια και αγαπημένη με υην Ζωή
review reaction 1 hornyasfuck
26 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και ο απωκατω επισης χαλια περασε... ΔΕΝ μπορει, ΔΕΝ γινεται να ειναι ολες οι κριτικες σουπερ ντουμπερ, εκτος και ΑΝ παιζει τιποτα αλλο, που δεν γνωριζω και δεν εχω λογο να το πιστευω για σενα. Αυτα και καλη συνεχεια.
review reaction 1 hornyasfuck
24 Απριλίου, 2024
Πως μπορώ να τν βρω αυτήν ;
review reaction 2 review reaction 1 Reuzel, hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9