Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Incall ραντεβουδάκι στο ξενοδοχείο του γραφείου μετά την ενδελεχή μελέτη των φωτογραφιών του πιπινιού. Αν και δεν είμαι φαν του σπορ call girl μου καρφώθηκε στο μυαλό να την συναντήσω και ενδεχομένως να κλάψω και το μαρούλι. Χτύπημα λοιπόν στην πόρτα. Ανοίγει μετά από λίγα δεύτερα και ξεπροβάλει από πίσω ένα τρομερό μελαχρινό μουνέτο που δεν ξέρει να σου πει πως λέγεται η λέξη "αγγλικά" στα αγγλικά Γλώσσα. Φορύσε το κόκκινο κορμάκι που έχει και στις φωτογραφίες. Πολύ όμορφο πρόσωπο, μακρί μαύρο μαλλί και σώμα λαμπάδα. Βυζάρες εξαιρετικά καλοφτιαγμένες, τόσο όσο στο μέγεθος, απόλυτα αρμονικό με το υπόλοιπο σώμα. Δέρμα τέρμα σφιχτό, επιδερμίδα μεταξένια, κωλαράκι στο θεό. Ίσως ένα από τα πιο ωραία και καλλίγραμμα κορμιά που έχω δει ποτέ μου. Προσκύνημα Εκεί τελειώνουν τα καλά δυστυχώς. Συνεννόηση μηδέν μόνο με google translate όπως σχολίασαν και οι προηγούμενοι, πίπα καλούτσικη, σεξ αδιάφορο. Στο σπατουλάρισμα έδειχνε να γουστάρει και να σπαρταράει, στο κυρίως μενού σαν να χάνεται ορισμένες φορές και να είναι στην κοσμάρα της. Αρκετά αλλοπρόσαλη συμπεριφορά και σε συνδυασμό με την παντελή έλλειψη λεκτικής επικοινωνίας η όλη φάση είχε πάρει διαδικαστικό χαρακτήρα. Δεν το ευχαριστήθηκα και έφυγα μουδιασμένος από την όλη συνάντηση.

Συμπερασματικά, πάρα πολύ όμορφη γκόμενα, να την βλέπεις και να τον κάνεις λάστιχο. Στα του σεξ όμως....Γουστάρετε εμφάνιση; Δοκιμάστε ασυζητητί. Θέλετε να πηδήξετε και να έχετε κάτι να θυμάστε; Όυτε καν! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sapiosexual, Jimaoua και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού