Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36230
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας βάλω και εγώ το λιθαράκι μου στο ούτως ή άλλως στέρεο οικοδόμημα της φήμης της κορασίδας αυτής. Το ραντεβού κλείστηκε πανεύκολα με 2-3 SMS στο τουβλόκτιστο ξενοδοχείο στη δυτική είσοδο της πόλης μας. Το επισκέφτηκα για πρώτη φορά για αυτό το σκοπό και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος από τη διακριτικότητα και τους χώρους του. Ακούτε “κλαμπ συνοδών» (τη μετάφραση κάντε την εσείς). Αφήστε λίγο το Βαρδάρη και κοιτάξτε και αλλού. Η Gyuzel ή όπως τη λένε με υποδέχτηκε λοιπόν σε ένα μεγάλο και λαμπερό δωμάτιο με ένα ακόμη μεγαλύτερο και πιο λαμπερό χαμόγελο φορώντας ένα πανέμορφο σετ σέξι εσωρούχων. Γυναικάρα με τα όλα της, 1.70 ύψος με τα τακούνια φτάνει στα ουράνια, υπέροχες αναλογίες, προκλητικά γατίσια μάτια, ζουμερές χειλάρες, ευωδιαστή και απίστευτα περιποιημένη. Βυζί φτιαγμένο τριαροτεσσάρι, κώλος πολύ καλός για κοπέλα 30+. Οι φώτο είναι ακριβέστατες, μην έχετε καμιά αμφιβολία. Πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα, τα οποία χαρίζει ρουφηχτά και γενναιόδωρα, πριν μπω για ντουζάκι. Το μπάνιο, με δυο νιπτήρες παρακαλώ είχει μεταμορφωθεί σε boudoir της δεσποινίδας με άπειρα βαφτικά, κρέμες κλπ διότι η ομορφιά από μόνη της δε φτάνει, θέλει και προσπάθεια. Σημειώστε αυτή την πληροφορία για μετά. Βγαίνω από το ντούς και ξεκινάμε προθέρμανση. Γλειφομούνια, γλωσσόφιλα, πίπα της ρουμάνικης σχολής, αρχιδιγλύψιμο και περαιτέρω δόθηκαν απλόχερα και με φοβερή ένταση. Να πω εδώ ότι η κοπέλα φαίνετα να προτιμά να περιποιείται η ίδια χωρίς να λέει όχι και σε ανταποδοτικά οφέλη βέβαια. Σεξάκι σε δυο στάσεις με τελείωμα μέσα της (με προφύλαξη εννοείται) μετά κραυγών και αλλαλαγμών. Φρεσκάρισμα και για τους δυο και (πολύ λίγη) χαλαρή κουβεντούλα. Αν και ήμουν από ξενύχτι με έφτιαξε για δεύτερη φορά όπου το τελείωμα ήρθε στο υπέροχο στοματάκι της, πριν τα αποθέσει στο μπάνιο. Ντουζάκι, ντύσιμο, πληρωμή παράβολου, ανανέωση ραντεβού για το σπίτι μου αυτή τη φορά, όπου θα έπαιρνα και κωλαράκι (το προσπαθήσαμε αλλά ήμουν πτώμα) με ενημέρωση για το ανάλογο (υψηλό) κόστος και αποχώρηση με ένα φιλί.
Συνοψίζοντας λοιπόν, μιλάμε για μια πανέμορφη κοπέλα, κεφάτη και με όρεξη να σε ικανοποιήσει. Οι περισσότεροι από εσάς φαντάζομαι ότι προβληματίζεστε από το υψηλό κόστος. Απολύτως σεβαστό, ειδικά στις μέρες μας όταν πρέπει να δουλεύεις 3 μέρες για να τα ακουμπήσεις για μια ώρα. Προσωπικά όμως, προτιμώ να κάνω οικονομία, να μην πάρω άλλη κοπέλα για κάποιο διάστημα και να ζήσω αυτή την εμπειρία. Η κοπέλα το προσπαθεί (τα βαφτικά που λέγαμε πάνω) και φαίνεται. Αν τώρα πάλι με θεωρείτε αγαπούλη/προμότορα κλπ. στ’ @@ μου θα έχει λιγότερη πελατεία και περισσότερη όρεξη για μένα χαχα. Καλά γαμήσια στους σοφούς και συνετούς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.690
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chamy, mallias20 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2018
Δεν ξερω αν επιτρεπεται αλλα με εψησε πολυ η κριτικη σου ,μπορεις να δωσεις info για επικοινωνια?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1