Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165820
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να καταθεσω και εγω την εμπειρια μου σχετικα με την Ζετα, του εν λογω πρακτορειου.
Να τονισω πως οτι γραφω, αφορα συνολικα 4 συναντησεις, η 1η τον Αυγ. του 2016 και η τελευταια μολις προ τριμηνου.
2 απ' αυτες μονοωρες με κοστος στα 150ε τη φορα (120+30 αναλ)και οι υπολοιπες 2ωρες με κοστος στα 270ε τη φορα (240+30 αναλ).

Ηλικια γραφει 35, αλλα ειναι περιπου στα 40, τουλαχιστον εγω εκει την κοβω.
Σωμα ΠΟΛΥ καλο για την ηλικια της και με δεδομενο πως εχει κανει και γεννες.
Υψος οσο λεει στο site του γραφειου, δλδ. 1,65 εκατοστα ανευ υποδηματων. Τωρα αν χανει κανα δυο ποντους, σορρυ δεν πηρα και μεζουρα να μετρησω.
Photos αρκετα καλες, σε καμια περιπτωση παραπλανητικες, επειδη εχω ασχοληθει και με φωτογραφια λιγο επαγγελματικα (αρκετα παλια), θα ελεγα το πολυ πολυ ενα 10% photoshop και πολυ βαζω.
Σε καθε περιπτωση very fuckable, ειδικα αν σας αρεσουν οι μιλφαρες!

Στα θετικα των συναντησεων μας:
- Γουσταρει τρελα πρωκτικο. Μπορεις σε μια συναντηση να την παρεις ΜΟΝΟ απο κωλο και δεν θα εχει κανενα προβλημα!
- Καταπινει καλυτερα και απο την best σκουπα Hoover! Ηδη απο το 1ο ραντεβου και με την 1η εκσπερματωση τα πηρε μονη της ΟΛΑ κατω, χωρις εγω να πω η να ζητησω τιποτα!
- Ανετα σηκωνει αγριαδες, δηλαδη βρισιες, μπινελικια, πνιξιμο στο λαιμο, πουτσοσκαμπιλα, κωλοσκαμπιλια, μαλλιοτραβηγμα φουλ, ενταξει στα ορια του σεξουαλικου παιχνιδιου, ΔΕΝ λεμε να την ξεκανει - σαπισει το ξυλο κανεις!
- Αποδιδει πολυ καλα και σε τριο, την 1 φορα ειχα φερει και γκομενα δικη μου. Κανει και με κοπελες του γραφειου, Αλεξια σιγουρα. Δεν εχω δοκιμασει με αυτες απο γραφειο, αλλα απο συναγωνιστες που εκτιμω, εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια. Υπαρχουν και οι αναλογες κριτικες εξαλλου εδω.
- Σπαει πολυ ευκολα τον παγο, γουσταρει πραγματικα αυτο που κανει, αν της φερθεις ωραια και σωστα, θα αποζημιωθεις με το παραπαβω στον στιβο μαχης!

Στα αρνητικα (ΑΝ πορουμε να το γραψουμε ετσι) που εχω διαπιστωσει:
- ΔΕΝ ειναι διμετρη μοντελα αλλα και ουτε big booty γκομενα. Οσοι ψαχνουν κατι τετοιο, οπως και αυτοι που τρελαινονται για 18-20χρονες πιτσιρικες, απλα προσπεραστε.
- Ειναι σαφεστατα καθαροαιμο PSE! Αγαπουληδες και φανατικοι του GFE, θα βρουν αλλου σιγουρα καλυτερα.
- Αποδιδει πιο καλα πιστευω σε ραντεβου 2ωρο, η εστω στη χειροτερη 1,5 ωρα με 3 πιστολιες μεσα. Οχι οτι δεν θα περασει κανεις ζαχαρη στο μονοωρο, αλλα μακραν καλυτερα 1,5 η 2ωρο. Το απολαμβανεις και εσυ καλυτερα και φυσικα πολυ πιο ανετα.
Το οικονομικο βεβαια, αφορα την τσεπη του καθενος.

Στο οτι θα την ξαναδω, ΔΕΝ χρειαζεται να απαντησω. Επισης να σημειωσω, πως ΔΕΝ ειχα κανενα προβλημα με τη συμπεριφορα - εξυπηρητηση του γραφειου. Και τις 2 φορες σε ξενοδοχειο (Λακομπα) αλλα και τις 2 σε χωρο δικο μου στα Β.Π.

ΑΝ το συστημα με αφηνε να βαλω βαθμολογια αυτη που θελω, χωρις περιορισμους, θα ηταν η εξης:

- Εμφάνιση (πρόσωπο)6

- Εμφάνιση (σώμα)8

- Γενική συμπεριφορά 9

- Επικοινωνία 9

- Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10

- Σχέση απόδοσης/τιμής 9

Αυτα απο εμενα. Τα λεμε σε επομενη κριτικη για αλλο κοριτσι. Καλη συνεχεια σε ολους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
5.983
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chris1955, Jim25jim και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2018
Όπως πρέπει να είναι οι ΠΛΗΡΕΙΣ κριτικές! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
05 Φεβρουαρίου, 2018
ελα ρε πουτανιαρη αλεξ.προσωπακι ρε φιλε εχει καλο,παραπανω επρεπε να βαλεις βαθμο.σε ολα εισαι Good.ειναι ωραια να γαμαμε τετοιες μιλφαρες,που ξερουν να δινουν και να παιρνουν.μπραβο μαγγα μου.
08 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θενκς μαν! Προσπαθησα οπως παντα αλλωστε, να ειμαι οσο πιο αντικειμενικος μπορω.
Το προσωπο ειναι το μονο που εχω μια ενσταση, (για τα δικα μου γουστα), δεν ειναι τοσο καλο. Σε καθε περιπτωση, να περναμε παντα καλα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3