Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με το μωρό πρίν λίγες ώρες και ακόμα δεν έχω ησυχάσει...Μετα από πολλές προσπάθειες για να κλείσω ραντεβου με κάποια κοπέλα για να εξαργυρώσω το έπαθλο του freefuck τελικά τα κατάφερα. Ευτυχώς που άκουσα το γραφείο που μου πρότεινε την νέα αφιξη απο Ρωσία και ευχαριστήθηκα τόσο πολύ που ήθελα να κάτσει άλλη μία ώρα το μωρό και να πληρώσω αλλά είχε ραντεβού και έπρεπε να φύγει! Στα του αγώνα τώρα! Μπαίνει το μωρό μέσα φορόντας ενα μακρύ μαύρο φόρεμα που τόνιζε τις βυζάρες της και την καλοσχηματισμένη κωλάρα της! Μου σκάει ένα γλωσόφιλο και μου ζητάει να μπεί για μπάνιο. Βγαίνει απ'τό μπάνιο μόνο με κάτι σέξι μαύρα εσώρουχα και τις ζαρτιέρες τις που φορούσε κάτω απτο φόρεμα! Λιγη κουβεντα με σπαστά Αγγλικά και απ'τους 2 μας και ξεκιναει ο αγώνας... Γλύψιμο από μέρους μου σε όλο της το σώμα από πάνω μέχρι κάτω με επιμονή στην βυζάρες με τις ωραίες πεταχτές ρόγες αλλά και στις 2 σφιχτές τρυπούλες της που στάζανε καύλα(επιτρέπει το δαχτύλιασμα μέχρι τέλους...)! Ξεκίνημα και απο μέρους της μια πίπα μεχρι πνιξήματος που δάκρυσε για τα καλα και εγώ συγχρόνως να παίζω και με τις 2 τρυπούλες της μέχρι που έχυσε και από τους σπασμούς που έκανε η μέση της τρόμαξα! Μετα απο λίγο τελείωμα στις βυζάρες της! Ξανα μπανάκι και απ'τους 2 μας και λίγο social και αγκαλίτσες... ζήτησε να μου κάνει μασαζ(όχι τπτ τρομερό αλλά κάτι ήταν και αυτό) και μετα απο λίγο αρχίσαμε πάλι τα γλωσσοφιλα και σε σταση 69 να φροντίζει ο ένας τον άλλον! Στην συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να κοπανιέται με τόσο λύσσα όσο δεν έχω ξαναδεί κοπέλα να το κάνει και να ουρλιάζει από καύλα!(πρέπει να μας ακουσε όλος ο όροφος του ξενοδοχείου).συχρόνος η πίσω τρυπουλα της δεχόταν τα δάχτυλα και ένιωθα να το γουστάρει πολυ! . μετα απο κανά 5λεπτο γύρισμα στα 4 όπου η θέα είναι εκπληκτική, το μωρό στήνεται τέλεια και της αρέσει να τον παίρνει όλο μέσα της αδιαμαρτήρητα και συγχρόνος να δαχτυλιάζω και την πίσω τρυπούλα της και να τρέμει από καύλα! Μετα απο αρκετό κοπάνημα γυρίσαμε σε ιεραποστολικο που μπορουσα να την φιλάω συγχρόνος και η γλώσσα της να παίζει με την δικιά μου.υστερα απο κανά 5λεπτο ήρθε το τέλος στην κοιλίτσα της και η τυπισα να τρέμει απτην καύλα και να μου δείχνει τα χέρια της που τρεμανε και να μου λέει ευχαριστω για το τέλειο σεξ που μου έκανες!!! Η κοπελα ιδρώνει την φανέλα και γουστάρει να γαμιέται και όσοι την πάρετε νομίζω ότι θα περάσετε καλά. Εγω πάντως περασα τέλεια! Ευχαριστώ το γραφείο και τον Ampelale για το έπαθλο!
Γαμάτε γιατί χανόμαστε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, LanciaRallye037, borbi2525 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2018
Μπράβο παίχτη,, και εις αλλα με Υγεια!!
31 Ιανουαρίου, 2018
Ευχαριστώ άρχοντα. Να είσαι καλα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2