Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 236 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Αννα και ξανθιά της φίλη, στο Πρίαμος Παγκράτι.
Σουίτα με τζακούζι για την πρώτη μου εμπειρία με δυο γυναίκες. Η συνεννόηση είχε γίνει πριν δυο μέρες. Πρώτη ήρθε η Αννα, συνεννοηθήκαμε για το τι ηθελα, σε πέντε λεπτά κι η φίλη της.
Γρήγορα ντουζάκια, εγώ ήμουν ήδη στο τζακούζι και ξεκίνημε με διπλή τζακουζάτη πίπα. Βασιλιάς! Μετά τα ορίτσια άρχισαν να φιλιούνται μεταξύ τους, δάχτυλα στα μουνάκια κλπ.
Η Αννα έβαλε κάλτσες και ζαρτιέρες όπως ζήτησα.
Τις έστειλα στο κρεβάτι μόνες τους, όπου δεν χόρταιναν η μία την άλλη στο 69. Κατα διαστήματα τον έδινα σε ένα από τα δυο στόματα για πίπα, η άλλη συνέχιζε. Μετά μπήκα στην φίλη της που ήταν ήδη μούσκεμα και από κει και πέρα είχαμε ότι εναλλαγή μπορείτε να φανταστείτε.
Από κοπέλα σε κοπέλα άλλαζε το προφυλακτικό (χαλάσαμε πολλά), και μετά φόρεσαν το στραπόν μια η μια και μια η άλλη και αλληλο-πηδήχτηκαν, ενώ στο ενδιάμεσο πηδούσα εγώ για να κρατιούνται ζεστές. Χαμόγελο Για το τελευταίο δεκάλεπτο έκανα anal στην φίλη της, στα τέσσερα (+20άρικο).
+10 ήθελε το ξενοδοχείο για το τρίτο άτομο.
Συνολικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος, υπήρχε προθυμία, χαμόγελο, διάθεση, ενδιαφέρον να γίνουν όλα όπως μου άρεσαν.
Είναι από αυτά που δεν γίνονται κάθε μέρα, αλλά όταν γίνονται σου μένουν αξέχαστα.

Βαθμολογίες δεν μου επιτρέπονται μεγαλύτερες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
xaris42
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
177
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, jimy.m., GIORGOSPRIV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2018
Δηλαδή συνάδελφε το κόστος των 220€ πως προκύπτει? 160€ δεν ειναι ? δώσε μας τα φώτα σου...
30 Ιανουαρίου, 2018
Οι κοπέλες τι λέγανε απο εμφάνιση;;;πολυ καλη εμπειρία παντως πρεπει να το κανονίσω κ εγω!!!
30 Ιανουαρίου, 2018
100+100+20 (Πιθανά έχει προσαύξηση λεσβιακού Χαμόγελο, δεν με νοιάζει και δεν ασχολούμαι ποτέ με μικροδιαφορές, η άποψη μου είναι ότι δεν θέλει μιζέρια σ'αυτά τα πράγματα. 80-100 δεν έχει διαφορά, δεν είναι π.χ. τριπλάσιο για να έχει σημασία.
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μωρο μου ειναι 100 ευρω στην καθε κοπελλα συν 20 στη φιλη μου που κανει πρωκτικο το λεσβιακο ειναι φουλ με οργαναΈρωτας
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαιρομε που περασες τοσο ομορφα το ιδιο και εμειςΈρωτας
30 Ιανουαρίου, 2018
το εχω κανει οι κοπελλες ειναι πολυ μπροστα βλεπεις αληθινο λεσβιακο σε νοιωθω Xaris42ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση...
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κουκλίτσα μπορεις να μας περιγράψεις την φιλη σου πως ειναι εμφανισιακά? σου μοιάζει στην ομορφια?
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8