Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καιρό τώρα ήθελα να κλείσω ραντεβού με κοπέλα απο το συγκεκριμένο πρακτορείο κι έτσι ένα κρύο βράδυ Ιανουαρίου λόγω απίστευτης καύλας άρχισα τα μηνύματα. Το γραφείο εξυπηρετικότατο. Βέβαια αρχικά δεν πήγαινα για την Τζένη αλλά, αφού Λίλα και Ζήνα δεν ήταν διαθέσιμες και Εύη και Ιωάννα, που φαίνονται απίστευτα τούμπανα, είναι εκτός budget προς το παρόν, κατέληξα στην Τζένη (την οποία θα μπορούσε να αποκαλέσει κανείς "underdog"). Μετά από μικρή αναμονή χτυπάει η πόρτα και μπαίνει μέσα μια κοπέλα σίγουρα μεγαλύτερης ηλικίας από αυτή που αναφέρει το γραφείο στο site αλλά όχι με τρομερή διαφορά. Μου έκανε πολύ καλή πρώτη εντύπωση καθώς το πρόσωπο της το περίμενα χειρότερο. Μπήκε για μπάνιο καθώς εγώ είχα ήδη κάνει και, αφού βγήκε, αντίκρισα ένα σώμα παρόμοιο με μιας πρώην μου, πράγμα που με καύλωσε απίστευτα. Μπορεί να μην έχει το τέλειο σώμα (λόγω έλλειψης γυμναστικής) αλλά σίγουρα είναι όμορφο με το πιο δυνατό σημείο τα πανέμορφα φυσικά βυζιά της. Μετά από κάποια διστακτικά φιλιά, άρχισε ένα πολύ ερασιτεχνικό στοματικό, το οποίο υπό άλλες συνθήκες θα μου ήταν αδιάφορο, άλλα ένιωθα πραγματικά σαν να είμαι με κοπέλα μου. Αφού της ανταπέδωσα την περιποίηση (χωρίς δάχτυλα γιατί δεν αφήνει) στο πεντακάθαρο μουνάκι της, προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο. Παίχτηκαν 4 στάσεις με καλύτερες το doggy και το ιεραποστολικό. Από πάνω δεν κράτησε πολύ αλλά γενικά είχε θέληση και όρεξη. Βέβαια, όπως έχουν πει και οι προηγούμενοι, είναι τελείως GFE οπότε αν κάποιος θέλει PSE καλύτερα να πάει αλλού παρά να προσπαθήσει να βγάλει από την κοπέλα κάτι που δεν κατέχει και πιθανά δεν γουστάρει. Τελείωμα υπήρξε ένα, στα βυζιά της, μετά από στοματικό δεύτερη φορά και δική μου προσπάθεια. Έκανε μπανάκι, μιλήσαμε λίγο για καμιά μαλακία(μιας και μιλάει καλά ελληνικά και η επικοινωνία είναι εύκολη) αγκαλιά και έφυγε. Εν τέλη ήταν μια πολύ ευχάριστη συνάντηση που θα θυμάμαι για κάποιον καιρό μιας και δεν μου έχω ξανανιώσει τόσο πολύ με άλλη επαγγελματία ότι είμαι με κοπέλα μου. Στην ερώτηση αν θα την ξανασυναντούσα η απάντηση είναι ίσως επειδή υπάρχουν τόσες τίμιες επιλογές και επειδή δεν μου αρέσει να έχω "στανταράκια" . Ελπίζω να άρχισε ο χρόνος για όλους το ίδιο καλά με μένα στο συγκεκριμένο θέμα. Καλά γαμήσια!!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, miraculous mandarin, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού