Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Της κοπελας της το χρωσταγα εδω και καιρο εξαλλου οποτε πρεπει να γραψω και εγω δυο λογια γιαυτην.
Το ραντεβου ειχε μερος συναντησης το μπιλ χοτελ οποτε βολευε και τους δυο μας το μερος.Ντυμενη ειναι το κλασσικο καυλιαρικο μιλφακι που θελεις να τη γαμησεις στη τουαλετα του εστιατοριου στο ορθιο απλα ξεβρκωνοντας την.Ετσι λοιπον και εγω βαση αυτης μου της φαντασιας το οργανωσα και δε τη ζητησα να ντυθει.
Ηθελα μονο να βλεπω την καυλοφατσα της στον κεθρεφτη στο ορθιο και ενω της ειχα κατεβασει το τζηνακι της και το στριγκ της της το χωνω απο πισω βλεποντας και ακουγοντας πως βογγαγε με τη φατσα της στον κεθρεφτη.
Σου αρεσει σου λεω καυλα μου. ;;;;; γιαυτο ζω μου απανταει........
συνεχιζω ακαθεκτος και οπως την τον εχωνα βαζω και λιγο δαχτυλο απο κατω στη κλειτοριδα της.Ειχε μουσκεφτει το πουτανακι και φαινεται οτι το γλενταγε μαζι με μενα
Της βαζω τα δαχτυλα μου μετα στο στομα της και δοκιμασα και εγω για να κανω και λιγο πιο κινκυ την ολη κατασταση.
Την λεω καυλα μου σε λιγο θα τα βγαλω και μου λεω ριχτα πανω στον κωλο μου μωρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βγαζω την καποτα και της ριχνω στα κωλομερια και μερικα ξεφυγαν και επεσαν στο πατωμα.
Αυτο ηταν γαμησι και οχι παραμυθι.Απο εμενα η κοπελα ειναι απο τα στανταρακια μου και λογο εμφανισης αλλα φυσικα και λογο τιμης.Ευχομαι τα καλυτερα για εκεινη τωρα που με διαβαζει και να εχουμε ολοι μας καυλες να περναμε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
241
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, kostakis27, jimy.m. και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού