Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τάκα τούκα, τάκα τούκα ήρθε και το χτύπημα στην πόρτα.
Ψηλή την περίμενα αλλά αυτό παραήταν !! κοντά στο 1,80 καθαρό συν τα τακούνια, άρχισα κι εγώ να σηκώνω κεφάλια, μύτες ποδιών και ότι είχα πρόχειρο μπας και τη φιλήσω...
Τέλος πάντων την πέρασα μέσα και της είπα να κατέβει μπας και συναντηθούν τα μάτια μας...
ΟΚ, δεν είναι ακριβώς η κοπέλα στις φώτο αλλά μια χαρά είναι. Κορμί καλό και ψηλό, στήθος μικρό, πόδια ατελείωτα.
Γενικά στο μενού δε λέει όχι σε κάτι. Πρωτοβουλίες όμως δεν παίρνει πολλές με εξαίρεση τα βαθιά φιλιά στα οποία είναι μαστόρισσα και τα επιζητούσε.
Υπήρξαν δύο γύροι που το προσπάθησε χωρίς να με ξετρελάνει βέβαια, αλλά και χωρίς να με αφήσει ανικανοποίητο. Την πρώτη μάλιστα φορά το τέλος ήρθε στο στόμα. Πάντως κάτι έλειπε, κάτι που δεν μπόρεσα να προσδιορίσω και ίσως, για να μην την αδικήσω, να είχε να κάνει και με εμένα.
Τέλος πάντων η μικρή ρωσσίδα επετέλεσε το καθήκον της και αναχώρησε με τα ίδια ακριβώς τάκα τούκα με τα οποία και εισήλθε. 70 ευρώ το τάκα και 70 το τούκα. Το προσπάθησα κι εγώ φεύγοντας αλλά είτε λόγω παπουτσιών είτε για κάποιο λόγο που δεν αντιλαμβάνομαι (Γλώσσα) δεν «φιλοτιμήθηκε» κανείς και, ως εκ τούτου, δεν εισέπραξα δεκάρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kaavlas, alpula και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2018
Καλημέρα συνονόματε, θελω πολυ να συναντήσω το μωρο αλλα δεν ξερω τι θα αντικρίσω σε σχέση με τις φωτο λες και εσυ (ΟΚ, δεν είναι ακριβώς η κοπέλα στις φώτο) και κάπου διστάζω. Ειναι τελειως αλλη κοπέλα ή φωτο είναι πολύ πειραγμένες??

31 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι φίλε μου, δεν είναι τόσο πολύ πειραγμένες και δεν θα δεις κάτι εντελώς διαφορετικό.
καλή είναι η κοπέλα εμφανησιακά. δες και βαθ,ολογία
σορυ για την αργοπορία
J
john100
01 Φεβρουαρίου, 2018
Ευχαριστώ.... φίλος!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3