Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το πιπινάκι εντός του μήνα σε ξενοδοχείο στα Νότια.
Δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή. Τηλεφώνησα σε Katty, Marina28, Μαρία Μολδαβή, Αγνή(μασάζ), αλλά έφαγα πόρτα.
Ήρθε ντυμένη απλά. Καμία σχέση με το επάγγελμα. θα την ήθελα πιο πρόστυχα ντυμένη, αλλά ΟΚ, δεν πειράζει.
Μου είπε ότι κυκλοφορεί με το μετρό, οπότε θα έπρεπε να αλλλάζει στο WC του ξενοδοχείου πριν ανέβει στο δωμάτιο.
Αν κάποιος το επιθυμεί πάντως, της το λέει και το ρυθμίζει.
Είναι ένα απλό κορίτσι, όχι ιδιαίτερα όμορφη. Στο δρόμο δεν τραβάει το βλέμμα. Σχετικά ψηλή και αδύνατη.
Το στήθος καλό, αλλά λίγο άδειο. Στο χούφτωμα δε γεμίζει το χέρι και στο ιεραποστολικό εξαφανίζεται.
Το κωλαράκι μικρό και ασχημάτιστο. Το πρόσωπο λίγο σκληρό στην όψη, με γωνίες.
Ντουζάκι είχα κάνει, οπότε περίμενα να κάνει το δικό της. Βγήκε τυλιγμένη με μια πετσέτα και ξάπλωσε δίπλα μου.
Είπαμε 2-3 κουβέντες και με ρώτησε τι μου αρέσει να κάνουμε. Της είπα ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερη προτίμηση και θα τα βρούμε στην πορεία.
Ξεκίνησε με βαθειά γλωσσόφιλα και έτριβε το νινάκι της πάνω μου, οπότε δεν άργησε να με καβλώσει.
Κατέβηκε χαμηλά και τον πήρε στο στόμα. Τσιμπούκι έντονο με δύναμη και τον κατάπιε σχεδόν όλο. Πέρασμα προφυλακτικού και είσοδος στο νινάκι της.
Εναλλαγή 2-3 στάσεων (ιεραποστολικό, με τα πόδια της στους ώμους μου, στα τέσσερα, κλπ). Κατάθεση εντός προφυλακτικού στα τέσσερα.
Ντουζάκι και 2 μας, μικρό διάλειμμα και έναρξη 2ου γύρου με επανάληψη του 1ου.
Συμπέρασμα: Δεν κλαις τα λεφτά σου. Δε θα σου μείνει αξέχαστη.
Το σώμα της δεν ήταν του γούστου μου. Το πρόσωπο δεν είναι γλυκό, οπότε το "πιπινάκι" δεν πολυ-ταιριάζει, αλλά οκ.
Δε νομίζω να επανέλθω με τη μικρή, αλλά είναι το προσωπικό μου γούστο. Υπό προϋποθέσεις, θα τη σύστηνα σε άλλον αφού του εξηγούσα τι να περιμένει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
355
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Baby face, elntinos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2018
Μ αρεσει που βαζεις ψυτικη ημερομηνια αλλα περιγραφεις τοσα ιδιαιτερα πραγματα που είναι σαν της λες " Ψιτ, εγω είμαι".!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1