Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η αλλαγή από το Ρώσικο στο Ελληνικό στοιχείο μετά από καιρό απέδωσε .
Ναι μεν αναγκάστηκα εκτός από το να μουγκανίζω να μιλήσω και την ώρα του ραντεβού αλλά χαλάλι .
Η κοπέλα όντως πιτσιρίκα , μικροκαμωμένη αλλά με καλό σκελετό . Κωλομέρι όσο μία χούφτα , λεπτά ποδαράκια
και βυζάκι άσσο και στητό .
Χαμογελάει συνέχεια και βγάζει αυτό το ψευτομάγκικο της ηλικίας μερικές φορές όπως μιλάει ,που έχει γούστο για εμάς τους μεγαλύτερους .
Γενικά στο social είναι ευχάριστη χωρίς να κουράζει .
Στα του αγώνα γούσταρα πολύ την πίπα της αφού είχε πολύ eye contact , κάτι που δεν μου τυχαίνει και συχνά " και πολύ ρούφηγμα , που κατ εμέ
είναι τα 2 κύρια στοιχεία μιας καλής πίπας .
Στα υπόλοιπα δέχεται εντολές με χαμόγελο και θέλει να ευχαριστήσει . Οι φωνούλες είναι λίγο ψεύτικες αλλά όταν της είπα να τις ελαττώσει ,μπήκε σε
ρύθμιση mute ώστε να ακούω μόνο ανάσες .
Δέχτηκε αρκετή πίεση στο κυρίως παιχνίδι με δυνατό σπρώξιμο στο ιεραποστολικό και έδειξε να το γουστάρει αφού γλίστρησε το χέρι της και έπαιζε με την κλειτορίδα της .
Στα 4 επίσης δεν διαμαρτυρήθηκε παρά τη προσπάθειά μου να μετακινήσω το κρεβάτι , το δωμάτιο και το ξενοδοχείο προς δυσμάς .
Κατάθεση στο στόμα μέχρι τελευταίας ρανίδας του σπέρματός μου και μπανάκι . Στην καθαριότητα είναι άψογη και στην αρχή και ενδιάμεσα των 2 γύρων και στο τέλος .

Δεν ξέρω αν το έχετε και άλλοι αυτό αλλά , όταν έρχονται τουρίστριες εκ του εξωτερικού σα να ξεχνάω το ανθρώπινο στοιχείο της κοπέλας .Βλέπω δηλαδή απέναντί μου
μια επαγγελματία που θα με ικανοποιήσει .Πάντα βέβαια λειτουργώ με σεβασμό προς την επαγγελματία ,αλλά λόγω έλλειψης επικοινωνίας η συνεύρεση είναι
ένα χρονικό διάστημα απαραίτητο για να φτάσουμε στον κύριο στόχο της εκσπερμάτωσης .
Με τις Ελληνίδες αυτό δε μου βγαίνει , αφού η επαφή γίνεται με ένα άνθρωπο που κινείται στην πόλη σου ,που ζει πολλά από τα οποία ζεις και εσύ .
Εκεί λοιπόν υπερέχουν τα 'παπούτσια' από τον τόπο σου .
Και επειδή η Αλίκη δεν με κούρασε όπως συνηθίζουν οι ομιλούσες την ελληνική γλώσσα ( έχω καμιά ντουζίνα στο μυαλό μου ) έχει τόσο καλή βαθμολογία από εμένα .
Θα την ξαναδω .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
959
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, gousgoun και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού