Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά δεν θα έγραφα κρητική κυρίως λόγω έλλειψης χρόνου αλλά και επειδή υπάρχουν τόσες για την συγκεκριμένη άλλα μιας βρήκα χρόνο και μόνο να βοηθήσει μπορεί μια κρητική (όταν γράφεται με ειλικρίνεια) ορίστε η δική μου εμπειρία. Με την Κατερίνα συναντήθηκα πριν λίγους μήνες μετά από προσεκτική ανάγνωση αρκετών κρητικών για την ίδια. Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο στο κέντρο και η κοπέλα έφτασε με μια μικρή καθυστέρηση λόγω κίνησης. Από εμφάνιση ήταν όλα όσα περίμενα και παραπάνω και το πρόσωπο της όπως είπα και στην ίδια προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ και ξεπέρασε τις προσδοκίες που είχα (οι οποίες δεν ήταν και χαμηλές). Ξαπλώσαμε λίγο και γνωριστήκαμε μέχρι να έρθουν οι καφέδες και μπήκαμε μαζί στο μπάνιο όπου είδα το απίστευτο σώμα των φωτογραφιών με κάποιες μικρές ανούσιες διαφορές. Ευτυχώς το δωμάτιο δεν είχε το συνηθισμένο ντουζ αλλιώς θα είχαμε πλημμυρίσει. Στα της πράξης τώρα... Πίπα με προφυλακτικό μετά από δική μου προτροπή για προσωπικούς λόγους, η οποία έγινε χίλιες φορές καλύτερη με την θέα της Κατερίνας να έχει πάρει φόρα. Εναλλαγή τριών στάσεων και τελείωμα στα 4 καθώς δεν άντεξα. Μπανάκι και χαλαρή συζήτηση. Το μόνο κακό της συνάντησης ήταν ότι ξεχάστηκα και δεν συνειδητοποίησα πότε πέρασε η ώρα οπότε δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε,αφού και η Κατερίνα είχε δεύτερο ραντεβού μετά στο ίδιο ξενοδοχείο, αλλά είπε ότι θα το αναπληρώσει την επόμενη φορά (που θα υπάρξει σίγουρα). Στη συζήτηση είναι πολύ ευχάριστη και σε κάνει να θες να την γνωρίσεις. Πιθανά δεν είπα κάτι που δεν έχει ξαναπεί κάποιος αλλά ελπίζω να βοήθησα έστω λίγο. Until next time Κατερίνα Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, doc_lin, PScout και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού