Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το freefuck που κέρδισα (ευχαριστώ τον ampelale και το athensdiva που μας δίνει την ευκαιρία να κερδίσουμε κάτι τέτοιο) επέλεξα να το "ξοδέψω" με την τζένη (αν και ομολογώ αρχικά είχα επιλέξει μαρίνα, αλλα δεν μπόρεσε λόγο περιόδου απότι που είπε το γραφείο. )

Συνάντηση κυριακή μεσημέρι σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο.

Ανοίγοντας την πόρτα βλέπω μια κοπέλα κάτω των 26 ~ . Φορούσε ένα μαύρο τζινάκι μια ωραία γκρι μπλούζα και ένα ωραίο military μπουφάν.. Η πρώτη εντύπωση που σου δίνει η τζένη είναι λες και έχεις πάει ρουμανια και βλέπεις αυτά τα πρόστυχα "κοντοπουτανα" (1.60-1.65) και θέλεις να τα σκίσεις.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο είπαμε μια δυο μαλακίες.. και πήγε για μπάνιο..

Μόλις βγήκε κάτσαμε λίγο και είπαμε πάλι διαφορα για πολύ λίγο πριν ξεκινήσει η πίπα . (Εδώ θέλω να πω ότι η κοπέλα είναι full gfe . Η πίπα μέτρια πολύ ΧΩΡΙΣ dt. Όταν της ζήτησα να τον βάλει όλο μέσα μου έδειξε με το στόμα ότι μέχρι εκεί φτάνει (λίγο πάνω από την μέση) και χασκογέλαγε. Μετά από λίγα λεπτά την έβαλα στα 4 και μετά από λίγο ήρθε η κατάθεση στα βυζιά (Εδώ να πω ότι τα βυζιά της είναι πολύ ωραία.. τριάρια θα έλεγα, φυσικά και αρκετά στητά)

Ένα μεγάλο θετικό είναι ότι κάνει μπάνιο μετά από κάθε κατάθεση αλλα ΚΑΙ όταν μπαίνει στο δωμάτιο.

Μετά το μπάνιο ξαναπιάσαμε για λίγο την κουβέντα (ξέρει καλά ελληνικά και μπορείς να πεις 2-3 κουβέντες μαζί της)
Έναρξη 2ρου γύρου με πίπα πάλι full gfe φάση..
Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε το πάνω κάτω... Σε κάποια φάση μετά από πολύ λίγο μου φαίνεται κουράστηκε και έτσι την πήρα εγώ στα χερια μιας και μου έλεγε γάμα με και δεν έκανε τίποτα αυτή. Μετά από λίγο πήρα το "θέμα" στα χερια μου και ενώ η κορασίδα έγλειφε (με την μύτη τις γλώσσας της) τα αρχίδια μου ήρθε το τελείωμα πάλι πάνω στα βυζιά της. (ένα μείον για εμενα είναι το λίγο χαλαρό της περιφέρειας και της κοιλιακής χώρας μιας και ήταν αισθητό ειδικά όταν την έπιανες από τα παχάκια όταν την εχείς στα 4 ώστε να την κουμαντάρεις εσύ )

Καλή η τζένη για όσους γουστάρουν ένα casual fuck με ένα πρόστυχο ρουμανακι.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
308
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, manaconda13, De marco 156 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού