Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση έγινε το καλοκαίρι απλά βρήκα χρόνο και διάθεση για κρητικές αυτές τις μέρες και σε περίπτωση που επιστρέψει είπα να μοιραστώ την εμπειρία. Αρκετή ώρα τώρα ψάχνω την καρτέλα της κοπέλας επειδή όταν την πήρα υπήρχαν άλλες φωτογραφίες (εξίσου παραπλανητικές όμως). Η κοπέλα των φωτογραφιών είναι η Kristina 6-7 χρόνια νεώτερη και με επεξεργασία. Εμένα προσωπικά με χάλασε αυτό γιατί περίμενα κάποια νεώτερη (ήμουν πολύ αρχάριος στο όλο θέμα των call girls και των πρακτορείων ακόμα). Ευτυχώς όμως η κοπέλα προσφέρει μέτριες προς καλές υπηρεσίες, οι οποίες συνοδεύονται και με καλή διάθεση (σε αντίθεση με άλλες). Ελεύθερο ωραίο στοματικό και ωραία στησίματα. Δάχτυλα δεν αφήνει. Γενικά τίποτα ιδιαίτερο που θα θυμάσαι για πολύ καιρό αλλά τουλάχιστον η κοπέλα προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις όμορφα. Βέβαια για πολλούς σε αυτή την τιμή δεν αρκεί αυτό (για τους περισσότερους βασικά) αλλά η γνώμη μου είναι ότι, όπως γράφει και ο προηγούμενος, για μια φορά αν δεν έχεις κάτι σίγουρο τότε είναι OK. Ίσως κάποιος άλλος περάσει τρομερά πάντως η δική μου άποψη και εμπειρία είναι αυτή. Όσο για το πρακτορείο, δεν φανταζόμουν ότι θα το έλεγα ποτέ αυτό αλλά εντάξει παιδιά φτάνει είπαμε υπάρχει και ένα όριο στο photoshop. Αυτά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, giatioxi και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού