Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη μου κριτική αν και έχω πολλά χρόνια στο άθλημα σε αρκετές χώρες και πάντα σε δικό μου χώρο ποτε σε μπουρδέλα και studio με εξαίρεση τα FKK στην Γερμανία.
Ξεκινώντας στις 21:00 τα τηλεφωνήματα σε ένα ένα τα γραφεία για το ποια είναι διαθέσιμη σύμφωνα με τα γούστα μου έχει πάει 10:30 και δεν υπάρχει καμία διαθέσιμη από αυτές που εγώ ζητούσα.(Έστειλα και μια πίσω γιατί δεν ήταν αυτή που είναι στις φώτο απο γραφείο που δεν παίζει μπάλα στο forum και δεν ξέρω γιατί?) Η μια είναι εκτός Αθηνών η άλλη δεν δουλεύει Κυριακές η άλλη έχει περίοδο η άλλη είναι κλεισμένη τις επόμενες 3-4 ώρες ήρθα σε απόγνωση Κεφάλι σε τοίχο! Τελευταία ελπίδα το GDE παίρνω τηλ. αλλά μου λέει η τηλεφωνήτρια ότι η συγκεκριμένη τελειώνει στις 02:00 λέω θα περιμένω....!!!
Σε μια ώρα σκάει τηλ ότι έχει ακυρωθεί ραντεβού κι ότι μπορεί να είναι μια ώρα νωρίτερα λέω ΟΚ.
Χτυπάει η πόρτα σε ξενοδοχείο στα νότια ανοίγω μπαίνει το μωρό γιατί στην πραγματικότητα για μωρό πρόκειται. 22 χρονών 45 κιλά 1,60 στις φώτο δείχνει πιο μεγάλη. Στην αρχή είναι κουμπωμένη έως ψυχρή ίσως και λίγο κουρασμένη. Στην συνέχεια χαλάρωνε όλο και πιο πολύ οσο περνούσε η ώρα.
Ρωσίδακι από Μόσχα δήλωσε,Θα μείνει 2-3 εβδομάδες,να τονίσω πως ήταν πεντακάθαρη.
Δεν μου είπε όχι σε τίποτα έχει ένα ρυθμό αργό βασανιστικά καυλιάρικο σε οτι και να κάνει φιλιά, πίπα, sex. Δυο γύρους στον πρώτο όσο και να προσπαθούσα δεν μπορούσα να κρατηθώ απο τις καύλες και τελείωσα σχετικά νωρίς. Στον δεύτερο γύρο και αφού μεσολάβησε ντουζάκι και των δυο μας έδωσε ρεσιτάλ συμμετοχής και διάθεσης με θριαμβευτικό τελείωμα στο στόμα χωρίς να αφήσει σταγόνα.
Αυτά ....ελπίζω να φανεί χρήσιμη η κριτική μου σε κάποιους.
Καλή χρονιά σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, petergsp, black panther και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού