Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν, συνάντηση με την Άννα για να πάει καλά ο νέος έτος, ο νέος πέος κτλ κτλ

Ξεκινάμε συνεννόηση πολύ εύκολη, μιλάμε στο τηλέφωνο 2-3 μέρες πριν και επιβεβαίωση με μήνυμα. Ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική.

Συναντιόμαστε σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Στην ώρα της, η κοπέλα ευγενέστατη, πολύ ευχάριστη και γενικά χαμηλών τόνων, κανένα πρόβλημα με εμένα.

Εμφανισιακά μιλφ, αδύνατη, κρατιέται αρκετά καλά, φτιαγμένο στήθος, γενικά πολύ καλή για την ηλικίας της, στο πρόσωπο μέτρια αλλά συμπαθητική.

Στον αγώνα τώρα όλα τα λεφτά. Πολύ ρούφηγμα στον μπέο μου, βρισίδι από την πλευρά μου, αυτή να γουστάρει, στα τέσσερα και δε συμμαζεύεται. Γενικά αν και χαμηλών τόνων είναι πολύ σεξουλιάρα, γουστάρει λούτσο και επεράσαμε μια χαρά! Καλή και στη σεξουαλική συζήτηση είχαμε καλόν αγώνα. Το τέλος ήρθε στο στόμα της, τα πηρε όλα και έγλυφε, δεν είδα αν έφτυσε/κατάπιε δεν έχει και πολύ σημασία. Δεν ζητησα 2ο γύρο είχε περάσει και αρκετή ώρα και ξεχαρμανιασα.

Το μόνο αρνητικό ότι χτύπησε το κινητο της κατά τη διάρκεια, δεν του έδωσε σημασία αλλά έπρεπε να το είχε βάλει στο αθόρυβο. Ευτυχώς είχα σούπερ κάβλες οπότε δε με ξενέρωσε...

Θα ξαναπροτιμηθεί!


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
άρρωστος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
721
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, leontis, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2018
Λιτή και ουσιαστική περιγραφή, πρωκτικό δεν ανέφερες αν και νομίζω οτι δίνει. Aν μπορεις το τηλέφωνο της σε pm, έτσι για το καλή χρονιά! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
06 Σεπτεμβρίου, 2018
ΦΙΛΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΕ PM, ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2