Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133905
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίλα, αυτή θα μείνει σαν μύθος στο bourdela κάτι σαν τη περίφημη πια Βερόνικα20. Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε πριν ένα δίμηνο περίπου στο διαμέρισμα μου (το έχω μετατρέψει σε call girls’ γαμηστρώνα ). Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν εύκολη. Η Λίλα ήρθε με ένα μικροσκοπικό ξέκωλο σορτσάκι και κορμάκι. Οι συστάσεις περίσσεψαν όταν ήρθαμε αντίκρυ ο ένας με τον άλλον. Το κοριτσάκι έχει ένα βλέμμα τόσο διαπεραστικό που σε παραλύει, σε προκαλεί να την ξεσκίσεις εκεί επί τόπου. Τη τράβηξα επάνω μου και άρχισα το ψαχούλεμα. Κατέβασμα το σορτσάκι και έψαχνα να ξεκουμπώσω και το κορμάκι. Τα κατάφερα και τα δάχτυλα μου μπήκανε στα ζεστά μουνόχειλα της. Αυτή δεν ήθελε και πολύ και αρχίσαμε τα βαθιά γλωσσόφιλα. Από μόνη της κατέβηκε κάτω, γονάτησε και τον κατάπιε όλον το πέουλα μέχρι τη ρίζα βαθιά στο στόμα της. Για πέντε λεπτά δεν τον έβγαζε από το στοματάκι της, με τη γλώσσα τον έπαιζε και του έκανε βεντούζες με τα χείλια της. Κάποια στιγμή έπιασε τα δάχτυλα του χεριού μου και τα έβαλε στο στόμα της και έπιασα βαθιά το λαρύγγι της. Βαθύ λαρύγγι το πουτανάκι. Αυτή πέντε πούτσες τις αντέχει μέσα στο στόμα της ανετότατα. Ωραίο σκηνικό με το μικρό να με πιπώνει και να με κοιτάζει κατάματα. Είχα περάσει το σημείο υπέρμετρης καύλας για να χύσω, οπότε άρχισα να ελέγχω τη κατάσταση για τη πάρτι μου. Την έβαλα κατ ευθείαν για πισοκολλητό γιατί έτσι ήθελε αυτή, της αρέσει πολύ στα 4. Εγώ καβάλησα από πάνω της σα σκύλος και άρχισα να την σπρώχνω με ένταση. Αυτή άρχισε να βγάζει καύλες (οι γείτονες θα ανησύχησαν) και να μου λέει βρωμόλογα, (γαμιόλη σκίσε με και τέτοια). Άρχισα και τα σκαμπίλια στα κωλομέργια της, τα αντέχει αλλά με μέτρο. Μετά την έβαλα από πάνω μου και άρχισε να κουνιέται τρέλα και να γλωσσοφιλιαζόμαστε. Η ώρα είχε περάσει, τη γαμούσα για 50 περίπου συνεχόμενα λεπτά και θα μπορούσα να τη γαμάω άλλη 1 ώρα έτσι. Σε κάποια στιγμή μου είπε “έλα να με χύσεις στο πρόσωπο”. Δεν της χάλασα το χατίρι, την έβαλα να γονατίσει μπροστά μου και πήρε το πούτσο μου στο στόμα της και με μεγάλη δεξιοτεχνία γλείφοντας και ρουφώντας δυνατά ταυτοχρόνως τα @@ μου και κάνοντας μου και γλυφοκώλι την έχυσα στο πρόσωπο και με τη γλώσσα της έξω σα σκυλάκι διψασμένο έγλυφε τα χύσια. Τσόντα σκέτη το μικρό. Αυτή θέλω να τη παρτουζώσω με καμιά άλλη από εκεί μέσα, ίσως με τη Carla που είναι μεγάλο ξέκωλο. Ελπίζω να διαφώτισα λίγο το κοινό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.335
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 177820, Κούλης Χρυσός και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2018
Θελω να τη γαμησω απλως κολλαω στα λεφτα ωραια κριτικη φιλεΝαι!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1