Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνήθως αποφεύγω να παίρνω Ελληνίδες, αλλά παρασυρόμενος από τις κριτικές των συναδέλφων είπα να κάνω μία εξαίρεση στην Αλίκη μια και είμαι λάτρης των πιπινιών και οι φωτο της ήταν πολύ αισθησιακές.
Το μωρό γιατί πράγματι για μωρό πρόκειται δεν είναι όντως πάνω από 20 ετών.
Σούπερ πιπίνι, λεπτοκαμωμένη αλλά όχι αδύνατη μια και έχει γυμνασμένο κορμάκι.
Βυζάκι κλασικό… μικρό αλλά όχι ανύπαρκτο, λεμονάκι, με πολύ όμορφη επιδερμίδα και πολύ όμορφα δάχτυλα.
Καθαρό μια και πλύθηκε δυο φορές, Ελληνίδα ( σημαντικό ) και όχι βλάχο Αλβανίδα , μου έδωσε την εντύπωση ότι έκανε ότι μπορούσε για να με ευχαριστήσει.
Με την πίπα το έχει σε πολύ καλό βαθμό μια και ενώ έκανε στον πουτσό μου ένα τέλειο σάλιωμα τον πήρε όλον μέσα με χρι που την έπιασαν τα δάκρυα, χωρίς όμως να παραπονεθεί, καθώς και έγλυψε όλη την από κάτω περιοχή χωρίς βιασύνη και με αρκετό ρούφηγμα στα μπαλάκια.
Όποια στάση και αν της ζήτησα ήταν πρόθυμη, δάκτυλο δέχτηκε με προθυμία, τις άρεσε πολύ να την γλύφω και ιδίως όταν έφτασα στην κλειτοριδα κόντευε να σκίσει τα σεντόνια.
Στο κυρίως πιάτο ήταν άψογη.. την στριφογύριζα σε 10 στάσεις και ακολουθούσε…. Κατά το δυνατό πίσω κολλητό τρελάθηκε και έβγαζε κάτι καυλωτικες κραυγές που δεν μπόρεσα να κρατήσω τα χυσια μου.
Μου τα πήρε στο στόμα και τα κατάπιε και μου στράγγιζε τον πουτσο κυριολεκτικά μια και δεν τον έβγαζε από το όμορφο στοματάκι της.Προσκύνημα
Αν είστε λάτρης των pettit νομίζω ότι το μωρο καλύπτει κατά 99% τις απαιτήσεις και είναι κατα την γνωμη μου,.. μια τίμια επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Jim25jim, petla και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού